הבטן הרכה – טיפול הירידה במשקל של אורן זריף מביא תוצאות מוכחות!

עודף משקל והשמנה הם בעיות שהולכות ומחמירות בעולם בכלל ובארץ בפרט. ילדים ומבוגרים מתמודדים עם דיאטות ונלחמים במשקל ובעצמם כדי להגיע למשקל תקין ובריא וכדי להרגיש טוב עם עצמם.

בהרבה מקרים המאבק הוא ארוך ומייגע וברגע שמפסיקים את משטר הדיאטה הקפדני המשקל מוצא את דרכו חזרה. בעיה נוספת היא משקל תקוע – כאשר למרות התפריט המוקפד, העמידה בפיתויים והספורט המשקל פשוט מסרב לרדת.
אורן זריף, מומחה מוביל, המטפל מזה 20 שנים באלפי אנשים מהארץ ומרחבי העולם בשיטת הפסיכוקינזיס, מטפל בכוחות התת מודע בשלל הבעיות והמחלות הקיימות כיום ונוחל הצלחה מרובה גם בתחום הדיאטות והירידה במשקל .
"ירדתי 17 ק"ג בחודשיים!"

התחלתי טיפול וירדתי 14 ק"ג, מספרת מינה מנתיבות: "בחודש אחרון נתקעתי טיפה, באתי שוב והתחלתי שוב להוריד. סה"כ ירדתי 17 ק"ג. אני לא רעבה, והתחושה היא טובה".
הסקפטיות שהתפוגגה אל מול התוצאות
אראל, לשעבר מר ישראל, מספר על המפגש עם אורן זריף. "הגעתי אליו כדי לראות במה מדובר, פגשתי אדם מאוד נחמד ואדיב, איש רציני ומוצלח. עשיתי עד היום הרבה תוכניות חיטוב והכנות לתחרויות ואני מוכרח לציין שמאז שהתחלתי אצל אורן את הטיפולים האנרגטיים אצל אורן, אני מרגיש הרבה יותר אנרגטי, אין לי רעב, ואני מרגיש יותר ממוקד במטרה. אני ממליץ למטופלים שלי אם יש להם נפילות, עייפות, או נשברים מסיבה אישית פשוט להגיע לאורן כי מה שהוא עושה באמת עוזר. בנוסף אורן גם עזר לכאבי הגב שלי, אחרי 17 שנים של אימונים והרמת משקלים כבדים".

ירידה משמעותית ממשקל גבוה
רוב המטופלים אשר מגיעים לזריף כבר ניסו את כל שיטות הטיפול האפשריות, ביקרו אצל מיטב הרופאים והגיעו לזריף כתקווה אחרונה – שם הם מצאו פתרון יעיל ואפקטיבי למצבם.
"כשהגעתי לאורן הייתי במשקל של 136 ק"ג, קיבלתי מה שקיבלתי וירדתי במשקל כ-27 ק"ג " מספר מנחם מקריית שמונה.
זריף התפרסם בכל ערוצי התקשורת בארץ ובעולם והצליח להוכיח באופן חד משמעי כי כוחותיו המיוחדים מסוגלים לסייע ב- 90% מהמקרים. ביחס לאלפי מטופלים שזריף מטפל בהם מדי חודש בארץ ובעולם, ניתן לספור על יד אחת את המקרים הבודדים בהם לא צלח הטיפול.

ירד 25 קילוגרם בשלושה חודשים בטיפול בשיטת אורן זריף

כל הדיאטות שניסה אסף רז נכשלו – עד שהגיע לקליניקה של אורן זריף ונדהם מההצלחה

"לא האמנתי שזה יצליח. ניסיתי בעבר את כל הדיאטות, אבל לא הצלחתי לרדת במשקל באף אחת מהן. עד שהגעתי אל אורן זריף".
כך מתאר אסף רז, תושב ירושלים, את המהפך שחל בחייו כאשר השיל ממשקלו לא פחות מעשרים וחמישה קילוגרם – בשלושה חודשים בלבד. המדהים הוא שאסף לא נאלץ לעשות דיאטה ולא להפסיק לאכול. הוא עבר אחת לשבוע טיפול אצל אורן זריף, בשיטת הפסיכוקינזיס, והשתמש בערכה לאיזון חילוף החומרים בגוף שפיתח זריף בעזרת צוות רוקחים.

אורן חדר לתת המודע של אסף ועורר אותו ליכולת עצמית של ירידה במשקל. משבוע לשבוע הרגיש אסף את ההקלה הגדולה, עד שאפילו בני משפחתו התקשו לזהות אותו…
"אורן זריף הדהים אותי ואת בני משפחתי בשיטת הטיפול שלו", מספר אסף. "אף דיאטה שניסיתי לא פעלה, אבל מסתבר ששיטת הפסיכוקינזיס עובדת. אני מודה לאורן על מה שעשה למעני ומברך אותו שימשיך ויעזור לאנשים".

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה