קטרקט: טיפול בעכירות ראייה בשיטת תת המודע
סובלים מעכירות בשדה הראייה או בחלקים ממנו? ייתכן ואתם סובלים ממחלות עיניים שונות כגון קטרקט, המופיעה בעיקר אצל אנשים מבוגרים. האם ניתן לטפל בבעיה ולגרום לגוף לרפא את עצמו?

רבים הסובלים ממחלת הקטרקט עשויים להבחין בסימפטומים לכך כגון: עכירות בשדה הראייה ומחלות מטבוליות שונות המעידות על כשל תזונתי, כגון מחלת הסוכרת.

בין אם מדובר במחלת הקטרקט או בעיות בעכירות ראייה, לאורן זריף יש פתרון לטיפול בבעיה, באמצעות כוחותיו ושיטותיו שפיתח במהלך 25 השנים האחרונות, אותן הקדיש לטיפול באנשים.
טיפול בעכירות ראייה – סיפורי הצלחה
רופא העיניים אמר שלא ניתן לעשות כלום – אורן זריף הצליח
"אורן אני מוכרחה להודות לך. כשהגעתי לא האמנתי שאצליח לטפל בבעיה. הרופאים אמרו שלא ניתן לעזור בשום מצב. הייתי סקפטית בנוגע לטיפול אצל אורן זריף, אבל החלטתי לנסות בכל מקרה. הופתעתי לגמרי. לא יכולתי להשחיל מחט. כעת אני רואה את החוט והמחט וראייתי השתפרה. אין לי מילים."

עכשיו אני רואה טוב יותר וללא ניתוח!
"אני מרכיבה משקפיים מגיל צעיר, והרופאים קבעו שעליי לעבור ניתוח בעיניים לשיפור הראייה. חשתי שראייתי מתדרדרת והמספר בעדשות המשקפיים שלי עלה בהתאמה. לאחר שנחשפתי לסיפורי ההצלחה ושיטת הטיפול של אורן זריף, החלטתי לתת צ'אנס ולהגיע לטיפול. אני חייבת לומר, לאחר 3 הטיפולים שעברתי אצל אורן זריף, לא רק שראייתי השתפרה במספר וחצי בכל עין, אלא גם חסכו ממני לעבור ניתוח."

זריף, הילר במקצועו – מטפל בשיטת תת המודע והפסיכוקינזיס באין ספור אנשים. מטופליו, הגיעו לקליניקה לקבלת טיפול לאחר שהתלוננו על מחלות שונות וכאבים שגם הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה להתמודד.

בשנים האחרונות הגיעו אל זריף עורכי דין ושופטים, רופאים ופרופסורים, רבנים ואנשי דת מוכרים וידועים בתחומם. כולם העידו פה אחד כי אין להם תשובה לתופעה הנקראת אורן זריף, ואינם יודעים כיצד הוא מצליח להשפיע באמצעות כוחותיו ויכולותיו על המחלות השונות והכאבים עליהם מתלוננים מטופליו, וכך לאפשר למקומות הרלוונטיים לרפא את עצמם.

אורן זריף אינו רופא אך נראה כי על אף התופעה הבלתי מוסברת, הצליח לעזור בהצלחה לאין ספור אנשים.

אודות המחבר

3 תגובות
  1. Robert Garcia

    Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

  2. Terry M. Grant

    Efficiently unleash cross-media information without cross-media value. Quickly maximize timely deliverables for real-time schemas. Dramatically maintain clicks-and-mortar solutions without functional solutions.

  3. Alice Oleson

    Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies. Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration and idea-sharing

השארת תגובה