פרופסור אפרים אליאב: "המדע לא יכול להסביר"

הפיזיקאי מאוניברסיטת תל-אביב הגיע אל אורן זריף, המטפל בכוחות התת מודע – ונותר המום, בתוך דקות ספורות הצליח זריף לרפא את בנו הקטן, שסבל מכאבים ברגל, "אף רופא לא הצליח לעזור לנו, ואורן הצליח", העיד פרופ' אליאב

"אני עדיין המום. המדע הקלאסי בו אני עוסק, אינו יכול להסביר את זה". כך מתאר הפיזיקאי פרופסור אפרים אליאב את כוחותיו של אורן זריף, לאחר שזה ריפא את בנו הקטן.
פרופ' אליאב, מהפקולטה לכימיה באוניברסיטת ת"א, הגיע לקליניקה של זריף יחד עם בנו אשר סבל מכאבים עזים ברגל. "היינו קודם לכן אצל כמה רופאים אורתופדים", מספר פרופ' אליאב, "אבל אף אחד לא ידע מה המקור לכאבים. לא קיבלנו שום הסברים מהרופאים, וכבר התייאשנו…"
לאחר מספר דקות טיפול אצל אורן זריף, התחולל הנס. "מה שאורן עשה זה פשוט פלא!", אומר פרופ' אליאב, "זה מדהים מה שראיתי… הילד בתוך כמה דקות פשוט נעשה בריא. כפיזיקאי אני לא יכול להסביר את זה… אני המום".
– איך המדע מתייחס לשיטת הפסיכוקינזיס ולאנרגיות של אורן זריף?
"למדע הקלאסי אין עדיין הסבר לאנרגיות האלה ולכוח שאורן זריף יכול להדגים. השלב שאנו נמצאים בו במדע המודרני רחוק מלתת איזשהו הסבר הגיוני… זה כנראה ייקח עוד הרבה שנים, עד שאנשי מדע יוכלו להסביר את זה, אם בכלל. כרגע אני פשוט רוצה לומר לאורן זריף תודה רבה על שריפא לי את הילד!"

"הבעיות נעלמו"
פרופסור נוסף שביקר לאחרונה בקליניקה של אורן זריף הוא פרופסור דני וינשטיין, מנהל היחידה למיילדות וגניקולוגיה בבית החולים הדסה בירושלים. פרופ' וינשטיין הגיע למספר טיפולים בקליניקה של זריף בירושלים – והופתע מהתוצאות. בעקבות ההצלחה שלח אליו גם את חבריו הרופאים מהדסה.
"אני מרגיש טוב בזכות אורן, הרבה יותר טוב ממה שהייתי לפני שהגעתי אליו", מתאר פרופ' וינשטיין. "אני מקווה שימשיך להיות טוב גם הלאה, תודות לאורן".
– כפרופסור, איך אתה מסביר את שיטת הטיפול של אורן זריף?
"תראה, מבחינתי רלוונטי רק עקרון אחד: הגעתי לכאן עם בעיות מהן סבלתי – והיום הן ירדו לכדי 10% בלבד ממה שהיו לפני שהתחלתי בטיפול!"
פרופ' וינשטיין, שהוא גם דוקטור לרפואה ודוקטור לביוכימיה באוניברסיטה העברית, מחבר הספר "הריון – יום אחרי יום" והעורך המדעי של הספרים "להיות אשה" ו"מדריך לנערה", ממשיך להגיע לטיפולים אצל אורן זריף.
"נראה לי שאני בכיוון הנכון להחלמה והולך להיות על הצד הטוב ביותר", הוא מסכם, "ואני מודה לאורן על הטיפול".

"המצב השתפר פלאים"
רופאה נוספת שנעזרה בטיפוליו של אורן זריף היא ד"ר אולגה אונישוק, גיניקולוגית. ד"ר אונישוק הסכימה לספר לנו כי הגיעה אל זריף עם בעיה בריאותית, הרגשה כללית גרועה וכאבים חזקים. "לאחר ארבעה טיפולים בכוחות התת-מודע מצבי השתפר פלאים", מעידה ד"ר אונישוק, "התחלתי להרגיש טוב יותר וכיום אני מרגישה מצוין".
לאחר שמצבה השתפר, התרשמה ד"ר אונישוק מההצלחה ונרשמה לקורס התת-מודע של אורן זריף.
"כיום, לאחר לימודיי, בעודי בהשתלמות אני מטפלת באחרים וגם בבעלי, שטוען שאני עוזרת לו מאוד. אני מרגישה שיש לי את הכוחות לעזור לאחרים בשיטתו של אורן זריף", מסכמת ד"ר אונישוק.

אודות המחבר

השארת תגובה