סובלים מכאבים? לא צריך לסבול!

תופעה: מאות חולים שהרופאים לא הצליחו לעזור להם – מוצאים פתרון בטיפול אצל אורן זריף

יפה ושלמה , בני זוג מדרום הארץ, מחייכים אחד לשני ומברכים כל הזמן את אורן זריף. זריף טיפל בשניהם דרך תת המודע – והציל אותם מכאבים ומניתוח.
יפה סבלה מצליעה ומכאבים ברגל תקופה ארוכה. רופא אורתופד שלח אותה לצילום, ואז הכריע כי היא צריכה לעבור ניתוח להחלפת הברך. "הוא נתן לי הפניה לבית החולים קפלן", מספרת יפה תוך שהיא מציגה את מסמך ההפניה.
רגע לפני הניתוח, באה יפה אל אורן זריף לטיפול. "אחרי 10 דקות אצל אורן – יצאתי משם כמו חדשה", אומרת יפה. "הכאבים נעלמו והרגל תפקדה כאילו לא נפגעה מעולם. חזרתי לשכונה שלי, ואנשים לא האמינו שאני הולכת על הרגליים!"
"לפני הטיפול אצל אורן זריף צלעתי בצורה נוראית, וכבר רציתי שבעלי יביא לי כסא גלגלים", ממשיכה יפה. "זה פשוט לא ייאמן שאורן חסך לי את הצורך בניתוח".
בעלה של יפה, שלמה, מסכים עם כל מילה. גם הוא עצמו טופל בהצלחה על ידי זריף. "סבלתי מכאבים בגב ובצוואר", מספר שלמה, "אבל מהרגע שאורן זריף הניח עלי את היד שלו – הכל השתנה. עכשיו אני כמעט ולא סובל יותר מכלום, למעט כאבים קלים, ואני מאמין שבעזרת השם אורן בקרוב יצליח 'לתקן' אותי לגמרי".

כמו שלמה ויפה, עוד מאות חולים ברחבי הארץ מעידים על פתרון לכאבים מהם סבלו תקופה ארוכה. רות ז., תושבת פתח תקוה, סבלה זמן רב מדורבן (דלקת חריפה) בעקב רגלה. רות התקשתה מאוד לדרוך על הרגל והיתה מאוד מוגבלת בתנועה. "בקושי יכולתי לקום מהמיטה", היא מספרת.
הפתרון הקונבנציונלי לדורבן כולל בדרך כלל חבישה מיוחדת, מדרסים מיוחדים, קומפרסים קרים, משככי כאבים, ולפעמים זריקות סטרואידים. אבל רות הצליחה להיפטר מהדורבן ללא כל אלה – היא עשתה זאת בעזרת טיפולים בכוחות תת המודע של אורן זריף. "אורן עשה בי ממש פלאים, ובשלושה טיפולים בלבד הצליח להעלים את הדלקת", מספרת רות. "זמן ההחלמה היה קצר מאוד, הרגל בסדר ואני כבר לא סובלת כלל מכאבים!"

אווה, תושבת בת ים, הגיעה אל אורן כתקווה אחרונה: "הייתי ממש על הפנים. סבלתי מכאבי רגליים עזים מאוד, והרופאים לא עזרו לי כלל. אף רופא לא יכול היה להפחית לי את הכאבים. האמת היא שלא ממש האמנתי שאורן יצליח", היא מודה, "אבל החלטתי לנסות".
אווה הופתעה: "זה היה מדהים, אבל כבר באותו יום של הטיפול הראשון חשתי שינוי משמעותי במצב הרגליים. באתי לטיפול שני – והכאבים כמעט חלפו לחלוטין! עכשיו אני כבר מאמינה להכל. אני רואה רואה שיש באורן זריף משהו מיוחד שאין באף אחד אחר. הוא פתר לי בכמה דקות עבודה סבל שנמשך חודשים".

אברהם מ. סבל משבר במפשעה, והרופאים לא ידעו איך להקל על מצבו. הוא הגיע אל זריף כשהוא סובל מכאבי בטן ומנפיחות נוראית באיזור המפשעה. "כבר בטיפולים הראשונים של אורן הרגשתי יותר טוב, ושהנפיחות יורדת", מספר אברהם. "אורן הבטיח שבזמן הקרוב הנפיחות תיעלם כמעט לחלוטין – וכך אכן היה!.
"עכשיו, תודה לאל, כמעט ואין נפיחות ולכן גם אין בכלל כאבים. עכשיו אני יכול לחזור לחייך. אני מודה לאורן זריף וממליץ לכל מי שסובל מבעיה כלשהי, למהר ולהגיע לטיפול אצל האיש הזה, שפשוט מחולל ניסים ונפלאות", מסכם אברהם.

אודות המחבר

השארת תגובה