סבלתי מלחצים ומתחים, אורן שינה לי את החיים

"רבים ניסו לעזור לי ולא הצליחו – אבל אורן זריף עשה את זה". כך מעיד אבי ל. שחזר לחייך

יש מקרים שבהם החיים שלך משתנים ברגע, אם לטובה ואם לרעה. במקרה של אבי ל., החיים שלו השתנו לטובה ברגע אחד. הרגע בו פגש את אורן זריף.
אבי הגיע לקליניקה של אורן, המטפל דרך התת מודע, מאחר וסבל מלחצים ומתחים. "רבים ניסו לעזור לי ולא הצליחו", מספר אבי, "וכבר לא האמנתי שיש מי שיכול לעשות את זה".
אבל אבי הופתע: "לאחר שאורן בחן אותי וטיפל בי, הוא המליץ לי במקביל לטיפולים על שימוש במזרן מגנטי לשינה, שישפיע לי על הגוף. הסכמתי מיד בלי היסוס, ואני רק מברך על כך. החיים שלי השתנו בלא היכר!
"היום, כחודש לאחר שהגעתי אל אורן בפעם הראשונה", מספר אבי, "אני כבר מרגיש טוב, חזרתי לעצמי, ואני חי חיים מאושרים בנעימים עם משפחתי וילדיי. אני ממליץ לכולם להגיע אל אורן ולהיווכח בעצמם שיש לטיפול שלו תוצאות מדהימות".

הגוף חזר לאיזון
מרי בולוטין, קשישה עולה מברית המועצות, סבלה מחוסר יציבות ואיזון, ונטתה ליפול. לאחר בדיקה, אורן זריף העניק לה שני טיפולים דרך תת המודע וגם המליץ לה על צמחי מרפא. לאחר שני ביקורים היא דיווחה על שיפור משמעותי במצב.
"אמא הולכת עכשיו הרבה יותר טוב, ומרגישה הרבה יותר טוב", סיפרה בתה של מרי. והוסיפה כי אמה תמשיך להגיע לטיפולים נוספים אצל זריף.

שי, ילד חייכן וחמוד כבן 10, נולד עם בעיה בלחי שמאל שגרמה לנפיחות איומה שהלכה והחמירה. בשל הנפיחות בלחי, נשקפה אף סכנה לעינו השמאלית של הילד ש"נדחפה" קדימה.
מספרת האם: "מגיל צעיר אמרו לנו הרופאים שאין לבעיה הזו טיפול, אלא רק ניתוח שעושים בבוסטון במקרים קיצוניים. הגענו לכל מיטב המומחים ואפילו עד הרב פירר הגענו. לצערנו, אף אחד לא יכול היה לעזור והבעיה רק הלכה והחמירה. הילד התבייש ללכת לביה"ס כי הלחי שלו היתה נפוחה כמו בלון".
המפנה חל כשמישהו המליץ להם על אורן זריף. "אנחנו אחרי הטיפול הרביעי", מעידה האם, "ויש כבר הטבה עצומה, ממש בלתי ניתנת להסבר. השפה שלו ירדה למטה והעין חזרה למקום. היום, מקסימום חושבים שלילד יש נפיחות בגלל בעיה בשן. עצם ההטבה שאורן הצליח לעשות עד היום – מספיקה לי, ואנחנו בטוחים שידו עוד נטויה. כולנו בהלם מהקסם שהוא עשה ולא מבינים איך הוא עושה את זה?!"

חום בלתי מוסבר
ליוכבד לב, תושבת המרכז, יש סיפור מדהים נוסף על טיפוליו של זריף: "הגעתי אל אורן במצב גרוע מאוד", מעידה יוכבד, "סבלתי מחום גבוה שנמשך כחודש ימים, שקיעת הדם שלי היתה מוחשת ולא יכולתי ללכת על הרגליים.
"אף רופא לא ידע להגיד מה יש לי. כבר הייתי נואשת, עד שהבת שלי שמעה על אורן זריף וגררה אותי לכאן כמעט בכוח. ובאופן מדהים, כבר אחרי שני טיפולים הרגשתי יותר טוב. המשכתי בטיפולים והיום, תודה לאל, הכל בסדר ואני מרגישה מצוין.
"אורן עזר לי בעוד שהרופאים עד היום לא יודעים מה היה לי בכלל. אין לי מושג מה אורן עשה לי, הרי הוא לא נגע בי בכלל. זה כמו קסם. פשוט עצמתי עיניים, לא הרגשתי כלום – אבל קמתי כמו חדשה".
וכמו שנאמר: זה, כנראה, כל הקסם.

אודות המחבר

השארת תגובה