נשירת שיער וסל הבריאות – נסו את אורן זריף

אורן זריף מטפל מזה 25 שנים בפונים רבים, הסובלים ממגוון רחב של הפרעות ומחלות.
בריאותם של לקוחותיו ומחויבותו כלפיהם, נמצאים במקום הראשון.

מאות ואלפי המטופלים של אורן זריף מספרים בהתרגשות ובתדהמה, מפה לאוזן, על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן רציונאלי את הכוחות המיוחדים שלו, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות וההצלחה.

נשירה מוגברת של השיער היא תופעה מוכרת, העלולה לשבש ולפגוע באיכות החיים. הנשירה יכולה להיגרם כתוצאה ממחסור של ויטמינים ומינרלים, בעקבות תזונה לא מאוזנת או דיאטות למיניהן.

ואולם מלבד הנושא התזונתי, ישנם גורמים רבים שעלולים להשפיע: תופעות לוואי של תרופות, מחלה או מצב קיצוני שבו היה נתון הגוף, מצבי מתח מתמשכים, מחלות שונות כגון: סוכרת, אנמיה, פעילות לקויה של בלוטת התריס.

אל המקום האנרגטי הספציפי הזה, מכוון אורן זריף את האנרגיות הפנימיות והחיצוניות, לצורך ריפוי והתחדשות התאים והשיער.

רוב הטיפולים הזמינים בשוק לא נכללים בסל הבריאות ועולים לא מעט כסף ונוסף על כך כלל לא מבטיחים פתרון יעיל, ולרוב נדרשת התמדה של חודשים עד שאפשר למדוד את האפקטיביות שלהם בהקשר הספציפי של אדם מסוים, על הגורמים הגנטיים והסביבתיים המשפיעים על בריאותו.

לכל תרופה יש תופעות לוואי הידועות ומוכרות, ויש לבצע הערכה כוללת, האם היעילות גוברת על הרעילות בכל מקרה לגופו.

רבים שנואשו מהטיפול הקונבנציונאלי שהרפואה יודעת לספק, הגיעו לאורן לאחר שמישהו סיפר להם עליו. במרבית המקרים, לאחר טיפול אחד יחול שיפור משמעותי, ובחלק קטן מהם, יידרשו עוד טיפול או שניים.

שיטת הפסיכוקינזיס שפיתח זריף, הינה ייחודית רק לו ואפקטיבית. היא משלבת טיפול אנרגטי חיצוני ומיקוד אנרגטי פנימי, על מנת לרכז את כל כוחות הגוף והנפש לשם השבת האיזון הפיזיולוגי והרגשי.

אורן זריף אינו רופא, אך רבים מאנשי המדע והאקדמיה, שופטים, עורכי דין ובכירים במשק ובתקשורת, יודעים לספר על תחושותיהם ומצבם הרפואי לפני ואחרי הביקור בקליניקה של אורן.

במקרים קשים וקיצוניים, אורן זריף לא יהסס להפנות לטיפול מקצועי קלאסי או לרופאים מומחים.

אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו ברמת גן ובירושלים.

אודות המחבר

3 תגובות
  1. Robert Garcia

    Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

  2. Terry M. Grant

    Efficiently unleash cross-media information without cross-media value. Quickly maximize timely deliverables for real-time schemas. Dramatically maintain clicks-and-mortar solutions without functional solutions.

  3. Alice Oleson

    Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies. Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration and idea-sharing

השארת תגובה