נס רפואי יכול לקרות גם לך בזכות אורן זריף

אתם לא חייבים להאמין בכוחות על טבעיים, אבל אתם גם לא חייבים לסבול, אלפי אנשים שהגיעו ספקנים לקליניקה של אורן זריף – יצאו מחייכים, אם הרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת לכם פתרון – אל תאמרו נואש

כשאתה קורא את המודעות בעיתונים אתה מחייך כלא מאמין: "הנכה זרק את הקביים"; "היד המשותקת הבריאה"; "הגידול הסרטני נעלם"…
נכון, קשה להאמין – אבל זו עובדה. כשאתה מבקר במרפאתו של אורן זריף ומשוחח עם האנשים שהוא מטפל בהם ביום-יום – אתה מתחיל להאמין. אין לך ברירה. כשהמציאו את הפתגם "צריך לראות בעיניים כדי להאמין" – התכוונו לאורן זריף.

זריף (30), אב לשניים, ניחן בכוחות על טבעיים אותם גילה כבר בגיל צעיר. האנרגיה זורמת לו בידיים כאילו חיברת אותן לעמוד מתח גבוה. ואת הכוחות הללו הוא יכול לתעל לכיוונים שונים – אך הוא בחר לנצל אותם כדי לעזור לאנשים.

אורן עוזר לאלפי אנשים בשנה להבריא ממחלות שהרפואה הקונבנציונלית לא יכולה להושיע בהן. לא, שלא תבינו לא נכון, אורן אינו רופא ואינו בא להחליף את הרפואה הקונבנציונלית. לעולם לא יורה למטופל שלו להפסיק לקחת כדורים או להימנע מטיפול כלשהו שרשם לו רופא. אבל עובדה היא שבמקום שתרופות וניתוחים לא מצליחים לפתור בעיות – אורן מצליח לעזור ואף לרפא לחלוטין.

נוהרים מהארץ ומחו"ל
אלפי אנשים מכל רחבי הארץ ואף מחו"ל נוהרים בהמוניהם למרפאותיו של זריף, מקבלים תוכנית טיפול וכעבור זמן קצר מדווחים כי כאילו נולדו מחדש. ההצלחות ניכרות בטיפול בבעיות אישיות קטנות ועד למחלות סופניות שהרפואה הקונבציונלית הרימה ידיים מלרפא.

אלפי מטופלים מרוצים הפכו למעריציו של זריף, ולראיה מאות מכתבי התודה המתנוססים על קירות מרפאותיו של זריף ברחבי הארץ, ומתועדים באלבומי הוקרה. זריף ושיטתו נסקרו בהרחבה במאות כתבות בעיתונות בישראל ובעולם.

זריף הצליח לעזור בשיטתו ובכוחותיו המיוחדים בפיתרון מוצלח של בעיות נוירולוגיות קשות, בעיות אורטופדיות, אונקולוגיות, פסיכוסומטיות, עצביות, מוטוריות, בעיות פוריות ועוד. יחד עם זאת זריף מודע גם למקרים בהם מטופלים הגיעו אליו לאחר נקודת האל חזור, ו/או כאלה שכוחותיו לא הספיקו להועיל ולעזור להם.

המפורסמים ממליצים
בין מטופליו של זריף גם רבים מפורסמים שאתם מכירים, וכמובן בשל צנעת הפרט לא ניתן לחשפם. ישנם כאלה הממליצים בכל פה על ביקור במרפאתו של זריף, ואחד מהם הוא חתן פרס ישראל, פרופ' בצלאל נרקיס, מומחה בעל שם עולמי וחתן פרס ישראל (תשנ"ט) לאמנות יהודית.
פרופ' נרקיס הגיע לטיפול אצל איש הכוחות העל-טבעיים, כשהחליט לשים קץ לבעיה ממנה סבל ואשר לא מצא לה פתרון. "אני מאוד מעריך את אורן זריף על מה שהוא עשה למעני", אומר פרופ' נרקיס. "אורן ניקה אותי לגמרי, ונתן לי את האפשרות לשמחת חיים".

גם הזמרת לילה מלקוס ממליצה בחום על טיפול אצל זריף. "אורן הוא פשוט בן אדם מדהים", אומרת מלקוס, "אין ספק שיש לו כוחות אדירים והוא עושה דברים מופלאים, ולי אישית הוא פשוט עזר בצורה בלתי ניתנת לתיאור. בעקבות זאת שלחתי אליו את כל בני משפחתי".

גד צברי, לשעבר אלוף ישראל בהיאבקות ומי שניצל ממוות באולימפיאדת מינכן 1972, הגיע אל איש הכוחות העל-טבעיים אורן זריף בבקשה שיסייע לאחותו, שסבלה משך שנים מכאבים עזים ברגלה. הרופאים אמרו לה שמדובר בחיידק בעצם, וכי ייתכן שייאלצו לכרות את רגלה. "זריף הציל אותה", מעיד צברי, "ותוך 4 חודשים נעלמו לה הכאבים ברגל כמעט לחלוטין!"

גם רופאים, הסובלים בעצמם מבעיה רפואית שלא נמצא לה פתרון ברפואה הקונבנציונלית, מגיעים אל מרפאותיו של אורן זריף. אחת מהם היא ד"ר אולגה אונישוק, גיניקולוגית, אשר מעידה כי לאחר ארבעה טיפולים זריף הצליח לשפר את מצבה הרפואי. "כיום אני מרגישה מצוין בזכותו", מעידה ד"ר אונישוק.

אין מילים שיכולות לתאר
ברוך ארביב, תושב כפר סבא בן 81, הפך למעריץ מספר 1 של איש הכוחות העל-טבעיים. "כבר התחלתי לדבר על המוות – ואורן זריף הפך אותי לאדם חדש וצעיר ב20- שנה!", מעיד ארביב. "פשוט מדהים מה שחולל אורן זריף באבא שלי", מעיד בנו של ברוך, "הוא אדם חדש ומאושר! אף רופא לא יכול היה לעזור לו בבעיה הרפואית שלו ובכאבים מהם סבל – ואורן זריף פשוט החזיר לו את החיים. אין לנו מילים כדי להודות לו על הנס שחולל…"

לימור, חולת כליות, כתבה מכתב תודה מרגש לאיש שהציל אותה בכוחות התת-מודע תחת הכותרת: "הרופאים המומים מגודל השינוי שחל בבריאותי". "אין מילים שיכולות לתאר את תודתי והערכתי הרבה אליך", כתבה לימור, שהגיעה למרפאתו של זריף כאשר כליותיה חדלו מלתפקד, ורופאיה רצו להתחיל בטיפולי דיאליזה. "לאחר מספר טיפולים אצלך כבר חשתי הרבה יותר טוב וגם תוצאות הבדיקות העידו כי חל שיפור ניכר בתפקוד הכליות. לאחר סדרה של טיפולים אצלך כבר לא נזקקתי לטיפולי דיאליזה… החזרת לי את החיוך לפנים ואת הרצון לחיות!"

הצלחתו של אורן זריף מתבטאת בביקוש הרב לתורים, אשר אילץ אותו לפתוח סניפים בכל רחבי הארץ – בני ברק, ירושלים, אשדוד, באר שבע, נתניה, חיפה ועוד היד נטויה.
אז אם אתם באמת רוצים לעזור לעצמכם – תנו צ'אנס לאורן זריף. כי יש דברים שלא ניתן להסביר במילים.

אודות המחבר

השארת תגובה