מי הוא באמת אורן זריף?
סלב תקשורתי שנוי במחלוקת או מטפל רציני ורגיש?
אורן זריף הוא אדם קונטרברסלי. יש שירימו גבה, ויטענו כי מדובר באדם המפגין דבר והיפוכו. אך ההומור של זריף, כמו גם דברים שאמר בשעשועוני טלוויזיה, אינם יכולים להאפיל על 25 שנות הצלחה.

זריף התפרסם בכל ערוצי התקשורת בארץ ובעולם. תוכניות טלוויזיה גדולות כגון האח הגדול והישרדות, הביעו עניין וחיזרו אחריו, אך אורן בוחר להתמקד בטיפולים ובמחויבותו ללקוחותיו הרבים.

אורן זריף, שהשתתף בתוכניות טלוויזיה כגון "גולדסטאר" ו- "הקודחים", הפגין שפע של הומור עצמי. זו הסיבה שאנשים נוטים להטיל ספק ביכולותיו.

האם אי אפשר לספק לצופים רגע של הומור, לעניין את המדיה והתקשורת, ובמקביל להתנהג ברגישות, רצינות ומקצוענות כלפי המטופלים בקליניקה?

ביום יום במהלך השנים הרבות בהם טיפל באנשים, הצליח אורן זריף להשאיר רופאים, פרופסורים ואנשי מדע פעורי פה לנוכח ההצלחות שלו.

אנשים פנו אליו בצר להם, במצבים לא פשוטים, זריף טיפל בהם בהצלחה גבוהה, כנגד כל הסיכויים, גם כאשר הרפואה הקונבנציונלית לא סיפקה עבורם מענה.

רק לאחרונה טיפל בסגן נשיא בית המשפט המחוזי בדימוס, שופט המכהן למעלה מ-30 שנים.
אל הקליניקה שלו נוהרים עורכי דין, שופטים, פיזיקאים, רופאים, רבנים ואנשים בעלי שם. כולם, בלי יוצא דופן, מבינים את ההבדל בין ההומור שמפגין זריף כלפי התקשורת, ובין האדם האמיתי שנמצא בקליניקה, ונלחם על כל מטופל.

לזריף ישנם כוחות ויכולות, שיטות, טכניקות ואנרגיות בלתי מוסברות. הכל בגין תעלומה. אך העובדות בשטח מדברות בעד עצמן. מדובר באדם שמפזר הומור ושמחה בהופעותיו במדיה, ובמקביל יש אורן זריף אחר, העומד מאחורי אין ספור טיפולים והצלחות.

רבים מהפונים שהגיעו לקליניקה לטיפול, היו סקפטיים באשר ליכולותיו, אך נתנו צ'אנס אף על פי כן. לאחר הטיפול סיפרו כי זריף הצליח לעשות מה שאף רופא לא הצליח במקרה שלהם.

כך למשל, אם יגיע מטופל לקבלת טיפול לב, אורן יעשה כל שביכולתו על מנת לטפל בו. אך אם יזהה כי מדובר במקרה המצריך גם קבלת טיפול רפואי הולם, ישלח אותו לרופא הטוב והמתאים ביותר עבורו.

זריף אינו רופא, אך תומך באופן מלא ברפואה הקונבנציונלית. כמו כן, לא יטפל באדם שחולה במצב קיצוני ובא לקבל טיפול אלטרנטיבי במקום הטיפול הרפואי. זריף נותן לאנשים את כל הכלים והמידע שעומדים לרשותו גם מעבר ליכולותיו, על מנת לספק עבורם את הפתרון הטוב ביותר.

אז מיהו אורן זריף האמיתי? תשאלו את אלפי המטופלים, גם את אלה שהטילו ספק, והשתכנעו מעבר לכל ספק.

אודות המחבר

5 תגובות
 1. Helen K. McKnight

  Distinctively re-engineer revolutionary meta-services and premium architectures. Intrinsically incubate intuitive opportunities and real-time potentialities. Appropriately communicate one-to-one technology after plug-and-play networks.

 2. Linda Boggs

  Appropriately empower dynamic leadership skills after business portals. Globally myocardinate interactive supply chains with distinctive quality vectors.

  • Helen K. McKnight

   Progressively maintain extensive infomediaries via extensible niches. Dramatically disseminate standardized metrics after resource-leveling processes. Objectively pursue diverse catalysts for change for interoperable meta-services.

   • Robert Garcia

    Distinctively re-engineer revolutionary meta-services and premium architectures. Intrinsically incubate intuitive opportunities and real-time potentialities.

 3. Christy Lewis

  Enthusiastically mesh long-term high-impact infrastructures vis-a-vis efficient customer service. Professionally fashion wireless leadership rather than prospective experiences. Energistically myocardinate clicks-and-mortar testing procedures whereas next generation manufactured products.

השארת תגובה