כל האמת נחשפת: הפנים האמיתיות של אורן זריף מלך התת מודע
אורן זריף מוכר לקהל הרחב בעקבות תוכניות טלוויזיה בהם השתתף ובתור מי שנחשב למלך התת מודע והפסיכוקינזיס בישראל. לא רבים מכירים את הפנים האמיתיות של אורן זריף.

יש שיגידו כי אורן זריף, הוא אדם שנוי במחלוקת שמפזר הומור ושמחה ללא הרף. אך לא רבים מכירים את הצד השני של זריף. רגיש, מקצוען ומתחשב. מהי האמת שהציבור עוד לא שמע ומה כדאי לדעת על המטפל האלטרנטיבי שפיתח את שיטת הטיפול הייחודית בתת המודע לישראל?

אורן זריף טיפל בהצלחה באין ספור לקוחות מרוצים במהלך 25 שנותיו כמטפל אלטרנטיבי. במהלך שנותיו הופיע בכל ערוצי התקשורת בארץ ובעולם והשתתף בשעשועונים טלוויזיוניים ופרסומות. הופעותיו בתקשורת ואמירותיו השנויות במחלוקת גרמו לאנשים להרים גבה ולחשוב כי מדובר באדם "לא רציני".

זריף, שניכר היה לראות שהפגין שפע של הומור עצמי בתוכניות הטלוויזיה השונות בהן השתתף, אוהב לשבור שגרה מדי פעם ולעניין את המדיה והתקשורת ברעיונות חדשים ומקוריים שבדר"כ מגיעים לכותרות העיתונים ותוכניות טלוויזיה שונות.

יש שיגידו שמדובר באדם קונטרברסלי. אך השאלה שנשאלת היא האם יכול אדם להיות רציני ומקצועי בעבודתו וגם בעל שמחת חיים והומור?

זריף, שטיפל במהלך שנותיו באין ספור מצבים לא פשוטים, הצליח להשאיר פרופסורים, משפטנים, אנשי מדע ורופאים פעורי פה. זאת לאחר שהוכיח שוב ושוב כי טיפל בהצלחה כנגד כל הסיכויים במקרים שהמדע והרפואה לא סיפקו עבורם פתרון רפואי לאחר טיפול קונבנציונלי מקובל.

האמת על אורן זריף יוצאת אל האור
בקליניקה, אורן זריף מתייחס ברצינות רבה לבעותיו של כל אדם וכל מטופל שמגיע לקבל טיפול.
זריף טיפל בהצלחה בשופטים בכירים, רופאים, עורכי דין, פיזיקאים ורבנים בעלי שם. כולם, מבלי יוצא מן הכלל מבינים את ההבדל שבין אמירותיו בתקשורת ורשתות המדיה, ובין האדם שמצליח לסייע שוב ושוב גם לאנשים הסובלים ממחלות כרוניות הפוגעות קשות בתיפקודם ובאיכות חייהם.

אורן זריף אינו רופא, אך יעשה הכל על מנת לספק את הטיפול המקצועי והטוב ביותר עבור כל אדם באשר הוא. כך למשל, במקרים בהם יוכלו הטיפולים שלו לעזור, יעשה כן. במקרים בהם יראה לנכון להפנות את המטופל אל רופא מומחה, ימליץ זריף למטופל לעבור טיפול רפואי מקצועי או ניתוח באם נדרש.

רבים מהמטופלים שהגיעו לזריף לקבלת טיפול, לא היו בטוחים בנוגע ליכולותיו האמיתיות לעזור להם. אך לאחר הטיפול העידו כי זריף עשה עבורם מה שאף רופא או טיפול רפואי אחר הצליח לעשות.

אז מהם באמת הפנים האמיתיות של אורן זריף? ייתכן כי חלק מהדברים יישארו בגדר תעלומה. אך סיפורי ההצלחה העומדים מאחורי מלך התת מודע הם אולי הנכס החשוב ביותר עבור כל אדם המחפש פתרון אמיתי לבעיה ממנה הוא סובל.

אודות המחבר

השארת תגובה