"הסתימות ברגליים נפתחו וחזרתי ללכת בזכות אורן"

שרה ג': "סבלתי מקרישי דם בשתי הרגליים ומכאבים נוראיים שמנעו ממני ללכת… אורן זריף החזיר לי את הרגליים לאיתנם!"

שרה ג' סבלה מקרישי דם (טרומבוזות) שסתמו את הזרימה בשתי רגליה. "זה התחיל ברגל שמאל ואחר כך עבר גם לרגל ימין", מספרת שרה, "הרגליים שלי לא תפקדו ולא יכולתי ללכת… שתיהן התנפחו וסבלתי מכאבים נוראיים…"
שרה רצתה להימנע מאפשרות של ניתוח ולכן התקשרה לקבוע תור בקליניקה של אורן זריף. אורן בדק והמליץ לה על סדרת טיפולים.
שרה: "בתוך זמן קצר הסתימות בשתי הרגליים השתחררו… אין לי יותר כאבים והרגליים לא נפוחות יותר. הרגליים פשוט חזרו לאיתנם והכל בסדר איתן. היום אני הולכת כמו פעם, רק לאט…
"אורן עזר לי מאוד, מאז שהגעתי אליו המצב השתפר פלאים ואני מודה לו מאוד", מסכמת שרה.

"הניתוח נמנע"
מטופל אחר של אורן זריף, צביקה ח. מנתניה, סבל מסתימת עורקים ברגל שמאל. הוא בקושי יכול היה ללכת מספר מטרים. בדיקת דופלר הראתה כי הסתימה מגיעה כמעט למאה אחוז, וזרימת הדם ברגל שואפת לאפס.
צביקה קבע תור לניתוח ברגל, אולם רגע לפני החליט להגיע אל הקליניקה של זריף, המטפל דרך תת המודע, וסיפר לו על הבעיה. אורן הבטיח כי יוכל לעזור.
כבר אחרי הטיפול הראשון הרגיש צביקה בהטבה משמעותית ברגל, והחליט לדחות את הניתוח. אחרי הטיפול השני אצל זריף, חש כבר בשיפור עצום וניגש לבדיקת דופלר נוספת.

צביקה: "הבדיקה הראתה כי לאחר הטיפול השני של אורן, זרימת הדם ברגל עלתה ל-65%, וזאת כשלפני כן היתה קרובה לאפס. אני גם מרגיש שאני יכול ללכת על הרגל בלי שום הגבלה, בלי כאבים וללא סימנים לשום דבר רע!
בעקבות הטיפולים של אורן זריף, בוטל הניתוח וצביקה מאושר: "אני מציע לכל אדם שסובל ממשהו להגיע אל אורן, כי הוא איש יקר שאוהב לעזור לאנשים, וגם יודע לעזור!"

"הדלקת נעלמה"
מרים, תושבת מרכז הארץ, הגיעה לקליניקה של אורן זריף לאחר סבל ממושך עקב כאבים ברגל. הכאבים החמירו בלילה, אז לא יכלה להזיז את הרגל ולא יכלה להתהפך, מה שמנע ממנה שינה.
"הייתי אצל מספר רופאים", מספרת מרים, "והם אמרו שיש לי דלקת בגיד, ושאני צריכה לרדת במשקל, אבל לא יכלו לעזור לי מלבד לתת לי כדורים. לקחתי כדורים מאוד חזקים, והכאבים לא עברו".
מרים קראה בעיתון על אורן זריף, והחליטה לנסות. "אחרי שני טיפולים בלבד, כבר אני מרגישה שלמעלה מ-75 אחוזים מהכאבים נעלמו", מעידה מרים. "עכשיו, ברוך השם, אני כבר יכולה ללכת כרגיל, ויכולה לישון בלילה ולהתהפך במיטה. אני מאוד מרוצה שהגעתי אל אורן, אני מודה לו ומאמינה שבקרוב מאוד הבעיה תיפתר לחלוטין בזכותו".

אודות המחבר

השארת תגובה