אלישבע ושי, הורים לחמישה, מאושרים: אחרי שכל הרופאים לא מצאו פתרון לבעיה, אורן זריף השכיח מאלישבע את הסבל. גם אברהם חזר ללכת ובזכות טיפול של אורן זריף וויתר על ניתוח. וגם אביבה מרגישה מצוין.

CRPS היא תסמונת של כאב כרוני של אחת הגפיים, לרוב בחלקה המרוחק המופיע לאחר חבלה באותו אזור. הכאב הוא קשה וגורם לסבל ולרוב אינו פרופורציונלי לעוצמת החבלה.
קיימים חולי CRPS קשה מאוד שהופיע לאחר חבלה קלה של אותו אזור. דרך היווצרות התסמונת אינו ברור ונעשים עדיין מחקרים רבים כדי לגלותו.
בנוסף לכאב יכולים להופיע תסמינים נוספים כמו רגישות יתר, לעתים קיצונית, למגע וכן שינויים של העור, של השיער, של הצבע ושל הטמפרטורה של האזור החולה והפרעה מוטורית אזורית.
אלישבע ושי, הורים לחמישה ילדים, יכולים סוף סוף לחייך אחרי שנמצא הפתרון לסבל של אלישבע. במשך חודשים התקשתה לתפקד בשל כאבים בכתף, ניסתה את כל שיטות הטיפול, אך לשווא. עד שהגיעה אל אורן זריף…
"בזכות אורן זריף זרקתי את מקל ההליכה", אומרת אלישבע אחרי שטופלה בהצלחה רבה.
"סבלתי מאוד והלכתי לכל מיני רופאים, אבל לא עזר לי כלום. ניסיתי גם דיקור סיני שלא הועיל. בעלי ואני שמענו על אורן זריף, הגענו לכאן – ונדהמנו.
"ברוך השם, אחרי טיפול אחד בלבד – הכל נעלם! אין לי יותר כאבים, אני מרגישה נהדר, ואני אמא לחמישה ילדים שאחד מהם אחרי השתלת כבד, כך שאני חייבת להיות על הרגליים ולטפל בו. תודה לאל, אורן עזר לי בצורה הכי טובה שאפשר, ואני ממליצה עליו בחום!"

בתוך 3 טיפולים אורן החזיר אותי ללכת כמו פעם
אברהם מבת ים מאושר: מבלי לעבור ניתוח, הוא חזר ללכת על שתי רגליו מבלי שיזדקק למקל ההליכה שליווה אותו זמן רב. הכל בזכות 3 טיפולים של אורן זריף בשיטת תת המודע.
אברהם: "הגעתי אל אורן עם בעיה באצבעות כף היד ובעיה בהליכה, שאילצה אותי ללכת בעזרת מקל. והנה, לא ייאמן, בתוך 3 טיפולים אורן גרם לי לעמוד על הרגליים ובזכותו זרקתי את המקל…"
אברהם, לשעבר פנסיונר של מערכת הביטחון המתפרנס כיום למחייתו כשומר, ממשיך להגיע לטיפולים של זריף ואומר: "לדעתי כולם צריכים להגיע לטיפול של אורן זריף ולא לעבור אוטומטית ניתוחים שאינם הכרחיים. הרופאים רצו לנתח אותי, אבל לא הצליחו להגיע למסקנה ממה נובעת הבעיה שלי בהליכה – האם זה בעקבות אירוע מוחי, האם בעיה בגב… אורן הצליח לעזור לי ואני מרגיש כעת הרבה יותר טוב, בלי ניתוח! כאבי התופת בגב חלפו!"
"החוליה זזה לי מהמקום, בזכות האמונה באורן כעת אני מרגישה מצוין"
גם אביבה סבלה זמן רב מכאבי גב, שהחלו בגלל תנועה לא טובה שביצעה בעת ירידה מאוטובוס. "ירדתי מאוטובוס גבוה ובעת הירידה חוליה זזה לי בגב", היא מספרת. התחלתי להרגיש כאבי גב מאוד חזקים".
הכאבים הלכו והתגברו ואביבה לא מצאה פתרון, עד שראתה כתבה של אורן זריף ובה דוגמאות לאנשים שסבלו מהגב והכאבים שלהם נעלמו.
אביבה: "הגעתי לאורן זריף והוא הצליח להציל אותי. הכאבים חלפו והיום אני מרגישה מצוין. אורן הוא משהו מיוחד, עוזר להמון אנשים וצריך להאמין בו. כשיש אמונה הכל מתקיים!".

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה