האיש שעולים אליו לרגל אלפי אנשים

עוד בילדותו התפרסם אורן זריף כמי שניחן בכוחות בלתי ניתנים להסבר, כשגדל, החל לנצל את כוחותיו לטיפול באנשים וסייע לאלפי חולים במשך השנים, האיש שהאנרגיות בידיים שלו יחדרו אל תת המודע שלכם ויביאו לכם מזור

אם עוד לא יצא לכם לבקר במרפאה של אורן זריף, כנראה שמצבכם טוב ולא נזקקתם בשנים האחרונות לסיוע מיוחד שיציל אתכם ממצב שאף אחד לא ידע לפתור. אלפי אנשים שסבלו בשנים האחרונות מבעיות רפואיות שונות, מכאבי גב ובעיות פוריות ועד מחלות אונקולוגיות, הגיעו לקליניקה של איש הכוחות העל טבעיים – ורבים יצאו עם חיוך על הפנים.
זריף מטפל בשיטת הפסיכוקנזיס, בחדירה אל תת המודע של המטופל. שמונה מרפאותיו של אורן זריף ברחבי הארץ, מלאות וגדושות במאות אנשים מדי יום, הממתינים למושיע. אורן מקבל את כולם באדיבות ובסבלנות ומטפל באנשים המפוזרים בין חדרי הטיפול.

באחרונה שודר אודות זריף תחקיר טלוויזיוני בן 5 פרקים, בו הוצג כמי שכוחותיו אינם ניתנים להסבר רציונלי. בתחקיר רואיינו רבים ממטופליו של זריף, שהיללו ושיבחו את מי שהציל אותם מבעיות רפואיות שונות. בין השאר רואיינו שם נשים שהצליחו להכנס להריון לאחר שנים של טיפולים מאכזבים, חולים לאחר אירוע מוחי, חולי סרטן שהחלימו, נכים שנפטרו מהקביים ועוד.

אורן זריף זכה לברכתם של גדולי הרבנים ובהם הרב עובדיה יוסף וכבוד זקן המקובלים הרב יצחק כדורי. הרב מאיר מאזוז, ראש ישיבת "כסא רחמים", כתב לזריף: "נוכחנו לדעת שהקב"ה חנן את מר אורן זריף בכוחות פלאיים ועל טבעיים… שיזכה לעזור לכל עם ישראל בשלום, בבריאות ובהצלחה רבה…"

לאחר שטיפל באלפי אנשים, החליט זריף כי את הידע הרב שברשותו וגם חלק מכוחותיו, הוא יכול להעביר הלאה – לדור המטפלים הבא. עשרות אנשים, בעלי כוחות מיוחדים, עברו את הסינון בהליך הקבלה שעורך זריף לקורס, והוכשרו כמטפלים בשיטת הפסיכוקנזיס. כבר במהלך הקורס, וכמובן עם סיומו, הם מדווחים על תגובות נלהבות של אנשים בהם טיפלו בכוחות התת מודע.

אודות המחבר

השארת תגובה