בעלי לא הצליח לעמוד. היום אני לא מספיקה לעמוד בקצב שלו
סופיה: "לבעלי היו בעיות של נפיחויות ובצקות ברגליים והוא לא יכול היה לעמוד. בזכות אורן זריף קיבלתי בעל חדש ממש כמו ביום שהתחתנתי איתו"
סופיה הגיעה עם בעלה לקליניקה של אורן זריף כשהם נטולי תקווה ועם המון אכזבות עד כדי ייאוש.
סופיה מספרתי: "לבעלי היתה בעיה עם רגליים. היו לו בעיות עם מערכת הלימפה ועם מערכת הדם. הוא סבל מאלף ואחת בעיות…
"הוא היה מושך רגליים. הרגליים שלו היו נפוחות. הוא סבל מבצקות. ממש היה נופל. הוא לא יכול היה לעמוד, אבל בוא נשכח את זה כי היום הוא כמו חדש ואני מעדיפה לשכוח את כל הסבל ואת כל מה שעבר כי היום הוא חדש ועל כך הרבה תודות".
"היום, בזכות אורן זריף, אני אומרת – אורן אתה גדול, שאלוהים ישמור אותך! אתה משהו! הרבה תודות. בזכותך קיבלתי את בעלי כמו שהתחתנתי איתו".

"לפני הטיפול הוא לא הצליח לעמוד, היה נופל ומושך רגליים. היום הוא הולך עד כדי כך שאני לא מספיקה לעמוד בקצב שלו וצריכה לרוץ אחריו".
על נפיחויות ובצקות ברגליים
בצקות ברגליים נפוצות בקרב קשישים ובני גיל הזהב ונובעות בין היתר בשל הצטברות של נוזלים ברקמות הגוף וכך נוצרות הנפיחויות ותחושת הבצקות באזור הקרסוליים והרגליים.
ברפואה קיימת סברה לפיה הנפיחויות והבקצות מהוות סימן קליני לבעיה רפואית רצינית, כגון אי ספיקת לב והיא מקבלת ביטוי גם במחלת כליות או כבד ובבעיות של לחץ דם המשפיעות על הוורידים.
תופעות של בצקות ונפיחויות ברגליים גורמות לכאבים, מוגבלות, קשיים בעמידה, בהליכה ובתפקוד היום יומי. בצקות ונפיחויות ברגליים עלולות להיות תמרורי אזהרה לבעיות הקשורות לתפקוד אברים ומערכות בגוף, בעיקר בקרב בני גיל הזהב ויש לטפל בהן בהקדם.
נפיחויות ובצקות ברגליי עלולות לנבוע מסיבות רבות כמו:
חסימות שונות בגוף, כמו חסימה של בלוטות לימפה.
בעיות לבביות כמו אי ספיקת לב.
בעיות בכליות, כבד או מעיים, כגון חוסר תפקוד הנגרמות כתוצאה מעומס רעלים וגורמות להצטברות של נוזלים בגוף וברגליים.

תזונה לקויה או תזונה לא מאוזנת עתירה במלחים, שומנים וכו' המזיקים לגוף ופוגעים בתפקודי הכבד.
היעדר פעילות גופנית או ישיבה ממושכת עלולים לגרום להצטברות דם בוורידים ולהתפתחות בצקות.
וגם גורמים נוספים כמו תרופות, זיהומים ברגליים, מצב נפשי וכדומה.
אורן זריף: הרגשתי מיד בבעיה
אורן זריף הצליח לפתור את הבעיה ומעיד: "הצלחתי לטפל בבעיה ולפתוח את כל החסימות והמוליכים בגוף. כבר בשלבים המוקדמים של תהליך הריפוי הרגשתי מיד בבעיה. חשתי שאני יכול לעזור ולפתוח את המרידיאנים. הבעיה הזו, שהאדון הנכבד סבל ממנה, היא תופעה מוכרת ולשמחתי צברתי המון ידע וניסיון בטיפול בעשרות רבות של מקרים כאלה".
"במקרה שלו הצלחתי לפתור את הבעיה ולפתוח את החסמים ועוררתי תהליכי ריפוי עצמי. האמת שכבר בשלבים המוקדמים הייתי משוכנע שאצליח וגם כאן זה הצליח והשינוי שנוצר היה מדהים. אני שמח שהצלחתי לעזור לאדם שהתקשה לתפקד בכל מובן של המילה וחזר לפעילות מלאה".

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה