ניסים רפואיים תמיד מעוררים התפעלות אך כשמדובר בריפוי של ילדה קטנה, שסבלה משיתוק בעצב הפנים והחלימה אחרי שנים רבות של אכזבות, הדבר מעורר לא רק התפעלות אלא גם התרגשות עצומה.
הנה סיפורה של הילדה שבהמלצת הרב מזוז הגיעה עם אמא שלה לקליניקה של אורן זריף, בשל פציאליס (שיתוק עצב הפנים) ושם מצאה פתרון למצבה הרפואי.
האם המאושרת מתארת: "נעשה הבלתי יאומן. הבאתי את הילדה לאורן זריף אחרי שהיינו בביקורים אצל פרופסורים ועשינו הרבה טיפולים כולל דיקורים סיניים. בסוף הגענו לאורן בהמלצת הרב מזוז. הגענו וברוך השם, ברוך השם, ממש מטיפול לטיפול, הפציאליס הלך".
"הילדה, שסבלה משיתוק בפנים מגיל חצי שנה, נראית היום כאחת הילדות הרגילות ביותר, ואנחנו באמת מודים לאורן זריף ומאחלים לו הצלחה מרובה הלאה".
האם ממשיכה ומתארת בהתרגשות את גודל ההצלחה שבטיפול של אורן זריף: "הילדה סבלה משיתוק עצב הפנים מגיל חצי שנה וכבר בכלל לא האמנו שניתן יהיה לעשות משהו. ממש לא האמנו שזה יקרה. היום אנחנו מבינים שזה התחיל בגלל מזרן. וברוך השם הנה הצלחת ואנו מודים לך ומודים לקדוש ברוך הוא שהגענו הלום. ומודים לרב מזוז, שבזכות פרסום שלו, הגענו ואנחנו מרוצים ושמחים, במיוחד אחרי שהרב מזוז אישר את הטיפול" .
מידע על פציאליס
פציאליס הוא שיתוק עצב הפנים וזוהי בעיה שעלולה להיגרם הן מגורמים חיצוניים-סביבתיים והן מגורמים פנימיים, כמו אירוע מוחי.
פציאליס פוגעת בעצב הפנים ומחלישה את השרירים. היא גורמת לעיוות בפנים, לקשיים בדיבור לקושי בביצוע הבעות מסוימות, גורמת לתופעות של עיניים דומעות או קושי לסגור את העפעף.
אורן זריף: "שמחתי לעזור גם הפעם ובמיוחד כשמדובר בילדה שסבלה מגיל חצי שנה עד שהגיעה אליי ולאור ההמלצה החמה של כבוד הרב מזוז. אני רוצה לציין כי באמצעות טיפולים מיוחדים שביצעתי הצלחתי לשחרר חסמים, להזרים אנרגיה ולעורר את תהליכי הריפוי העצמי. בדרך זו התאפשר תפקוד תקין באזור הפנים והילדה חזרה לחייך, לדבר ולתפקד כמו כל ילדה רגילה. מעבר להצלחה בטיפול אני שמח שהצלחתי לזהות במדויק מה הה מקור לבעיה ולהעלים אותו לחלוטין. אני מודה למשפחה הנהדרת ולרב מזוז על שאפשרו לי לעזור ועל כל שהסכימו לספר את סיפורם. אני מקווה שזכותם סיפור ההצלחה הזה יגיע לידיעתם של רבים ולציבור החולים כדי שגם הם ידעו שניתן לרפא הרבה מאד מכאובים ומחלות באמצעות אנרגיות וכוחות תת המודע".

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה