מרגישים שיש לכם אנרגיה? כוחות מיוחדים? גם אתם רוצים לטפל ולעזור לאנשים? זה הזמן!
למידת שיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף
רבים מעידים על זריף שהוא בעל כוחות מופלאים, על- טבעיים ושהוא יחיד בדורו!
אורן זריף מטפל כבר למעלה מ-20 שנים בעזרת שיטת הפסיכוקינזיס וכוח תת המודע באנשים רבים, ועוזר להם להחלים ממחלות שונות שהרפואה הקונבנציונאלית לא מצליחה לרפא.
וכך מידי יום משתניםחייהם של אנשים רבים. במהלך השנים טיפל זריף באינספור אנשים בארץ וברחבי העולם והשאיר אנשי מדע, פרופסורים ורופאים בכירים פעורי פה נוכח הצלחותיו.
במסגרת הטיפול מעביר זריף השפעה אנרגטית על האיברים והמקומות הרלוונטיים בגוף כדי לעורר את התהליך ההחלמה והאיברים הנכונים לתפקוד בריא ויעיל.

כחלק מהשליחות שלו עוסק אורן זריף גם בהכשרת דור המטפלים הבא.
מסתבר שברבים מאיתנו חבוי הכוח האנרגטי המרפא, אך אנו זקוקים למורה אשר ידריך אותנו איך למצוא אותם בתוכנו, ולהביא אותם לידי שימוש נכון ויעיל.
כאן נכנס אורן זריף לתמונה – חלק חשוב ומהותי מהכשרת התלמיד כולל פעולות אנרגטיות מיוחדות, כיוונונוים עדינים, פתיחת צ’ארקות והעין השלישית וחיבור התלמיד למאגרי אנרגיה רלוונטיים- כל אלו על מנת שיוכל התלמיד להבין את הכוחות העומדים לרשותו ולדעת איך להשתמש בהם ולתעל אותם.

בעבר הכשרת המטפלים החדשים נעשתה בקורס ובקבוצות אך כיום, עקב לוח זמנים צפוף ועמוס מטופלים של אורן זריף, הכשרת מטפל חדש נעשית לאנשים בודדים, נבחרים בלבד.
ההכשרה אינה מיועדת לכולם. אלו שמתקבלים לתהליך הלימוד הם בעלי רמה אנרגטית גבוהה ורצון חזק להפוך למטפלים.
ברוב המקרים משך ההכשרה נמשך כ-5 מפגשים ובסופם הופך התלמיד למטפל, בעל מקצוע הזוכה במקצוע נדיר ומיוחד המשלב נתינה וקבלה גם יחד!
מטרת הטיפול באנרגיות היא בראש ובראשונה לרפא את המטופל מכל חולי שהוא, הטיפול עצמו נעשה בעזרת העברת אנרגיות דרך המטפל למטופל על מנת להביאו למצב של איזון הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.
אנרגיית הריפוי היא אנרגיה ברמה גבוה מאוד ובעלת עוצמה רבה המשפיעה על כל הרמות בגוף המטופל –הרמה המנטלית, הרמה הרגשית והרמה הפיזית. אנרגיה זו מגיעה דרך תקשור עם העצמי הגבוה, הנשמה, המלאכים והבורא.

כוחות התת מודע – גם אתם יכולים
במהלך המפגשים עם אורן זריף ייחשף התלמיד לתכנים חשובים ורלוונטיים בנושאים הנוגעים לכוחות תת המודע וכוחות הנסתר, שיטת הפסיכוקינזיס וכן יכולת חשיבה בתדר אחר.
בנוסף לכך המפגשים יעסקו באבחון מדויק בכניסה לתת המודע, חישול עצמי להשגת המטרה, למידת מרכזי העצבים של גוף האדם למען הפעלה יעילה של כוחות תת המודע, וכאמור יעבור עם אורן זריף בעצמו כיווני אנרגיה מיוחדים על מנת שיוכל להפוך את הוכחות האנרגטיים הטמונים בו לכלי שישמש אותו לטיפול באחרים.

מהלך ההכשרה כולל כמובן גם מפגשי התמחות בהדרכה אישית ובליווי צמוד של אורן זריף בעצמו.

“נתן לי את הכוחות לטפל גם באחרים”
תלמידים רבים שעברו את ההכשרה אצל זריף מוקירים את הרגע שהגיעו אליו ומספרים:
“בתחילת דרכי הייתי מודע כי יש בי כוחות אנרגטיים אך הם לא היו מתועלים בצורה הנכונה, היום אני חש כי האנרגיות היוצאות מתוכי הן רק קצה הקרחון והתפתחותי כמטפל תופסת תאוצה בכל טיפול ….עד היום טיפלתי כבר ב-286 מטופלים!” (תמיר ל.)

“הגעתי אל אורן לטיפול, ואחרי כמה טיפולים הוא ריפא אותי בהצלחה. התחלתי ללמוד אצלו והוא נתן לי את הכוחות לטפל גם באחרים. במסגרת עבודתי כאחות, עזרתי רבות הן לחולים והן לחבריי לעבודה. לדוגמה, כאשר אחות אחת שלא יכלה להזיז את הכתף ונרפאה לאחר 8 דקות בלבד. לאחות אחרת נעלמו כאבי הראש לאחר 5 דקות טיפול. מה שאורן נתן לי זה פשוט מדהים!.” (רחלי, אחות במחלקת א.א.ג בביה”ח הדסה עין כרם)

חלק מהתלמידים הגיעו אל זריף כאשר ליוו בן משפחה לטיפול אצלו, חלקם הגיעו כי חשו את האנרגיות בתוכם ורצו ללמוד מהמורה הטוב ביותר.
יעקב ל. מראשון לציון מספר שהגיע למרפאה של אורן זריף לצורך טיפול בילדתו ונשאר ללמוד אצל אורן את המקצוע: “בתי נולדה עם בעיות מוטוריות ואורן קידם אותה בצורה ניכרת. הצטרפתי לקורס והיום אני יכול לעזור לאחרים”

בספרו כוחו של התת מודע מציין ג’וזף מרפי שחוקרים רבים בעלי שם, מכל רחבי העולם יודעים כבר זמן רב שבעזרת תת המודע ניתן להתגבר על כל מחלה.
“יכולותיו של המוח הן כה עצומות, הפוטנציאל שלו הוא כה כביר, עד כי אין דבר שייבצר ממנו”, מסביר זריף את האופן שבו הגוף מרפא את עצמו, ומוסיף כי “ההערכה שלי היא שיש ביכולתו של המוח לרפא כל בעיה, חולי, מדווה, פגיעה או פציעה בגוף. כמי ששולט בכל תא ותא בגוף, עד אחרון התאים, אין למוח כל מגבלות, ברצותו אין דבר שאינו יכול לעשות בגופו”.
“כבר במפגש הראשון גילית את הכוחות האנרגטיים שבגופי”, מספר יצחק ג. “ולשיעורים יש פירות . לאחר 3 חודשים כבר טיפלתי בכ-30 אנשים והם מדווחים על התקדמות בריאותית”.
ויקטור מ. מאשדוד , מעיד כך על תהליך הלמידה אצל אורן: ” אני מפתח את יכולות תת המודע שלי ומקבל כוחות לעזור לאנשים. הריכוז שלי השתפר והפכתי לאדם אחר. אני חש את האנרגיות החיוביות. אני ממליץ בחום!”
רבים מתלמידיו לשעבר של זריף הם היום מטפלים גדולים ומוכרים בזכות עצמם, העובדים הן בארץ והן בחול ועושים חייל ממקצוע המשלב הן זכות גדולה של מתן ריפוי לאנשים הסובלים מחולי וכאב והן הכנסה כספית גבוהה.

בין תלמידיו של זריף מצויים גם הרבה מאוד רופאים ואנשי מדע בכירים בעלי שם המשלבים את הידע שרכשו אצל זריף בפועלם, ובזכות כך הפכו למי שהם היום.
הלמידה אצל זריף את שיטת הפסיכוקינזיס הינה למעשה, הזדמנות פז ללמוד מקצוע מבוקש ורווחי, ובמקביל לעזור לאנשים.

חלק מהסיפורים והכתבות של המטופלים המובאים כאן פורסמו החל משנת 1995 והילך

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות של המטופלים המובאים כאן פורסמו החל משנת 1995 והילך

דוד ח' עבר אירוע מוחי שגרם לכף ידו להיות קפוצה וצמודה לבטן. לרופאים לא היה פתרון, אבל ב-3 טיפולים של אורן – היד השתחררה!

"שאלוהים ישמור אותו. חבל שאין לנו עוד כמה מיליונים כמוהו…", כך אמר דוד ח' על אורן זריף, שהציל את ידו הפגועה בשלושה טיפולים בלבד.
דוד לקה באירוע מוחי שפגע קשות בתפקוד ידו השמאלית. כף היד נותרה סגורה וקפוצה תמיד וצמודה לבטן בלא יכולת להשתחרר. "המצב הפריע לי מאוד", אומר דוד. "הלכתי לרופאים שמילאו אותי בכדורים שרק גרמו לי נזק. הלכתי גם לפיזיותרפיה, ללא שום שיפור במצב…"
דוד החליט לפנות לטיפול אצל אורן זריף והופתע ממהירות ההצלחה: "בשלושה טיפולים בלבד אורן זריף הצליח ליישר לי את כף היד. זה פשוט מדהים", מתאר דוד. ”עכשיו היו כבר לא צמודה לבטן, ואני פותח וסוגר אותה, ושוב סוגר ופותח… פעם לא יכולתי לעשות את זה! אני מודה לאורן על העזרה ומאחל לו בריאות ושימשיך לעזור לאנשים".

אורן זריף, מומחה מוביל המטפל בכוחות התת מודע, בשיטת פסיכוקינזיס, בשלל הבעיות והמחלות הקיימות כיום בקרב אנשים. במסגרת הטיפול מעביר זריף השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
רבים ממטופילו של זריף מגיעים אליו לאחר שעברו וניסו טיפולים רבים ושונים אך לא מצאו תרופה או מזור לכאבם.

בין המחלות בהן הצליח אורן זריף להביא ריפוי והקלה נמצאת גם מחלת הסכרת.
סכרת היא מחלה אשר מתאפיינת בריכוז גבוה של סוכר בדם. אצל חולי סכרת יש בעיה בייצור או תפקוד ההרמון הקרוי אינסולין,המיוצר בלבלב, אשר תפקידו להכניס את הסוכר מהדם אל תוך התאים שבגוף, הזקוקים לסוכר לשם הפקת אנרגיה.

כמויות הסוכר הגבוהות המצטברות בדם לאורך זמן, גורמות לתחלואים ובעיות בעיות בטווח הקצר ובטווח הארוך.
מחלת סכרת שאינה מטופלת עלולה לגרום לסיבוכים רבים: הסוכר השוקע בכלי הדם עלול להביא לפגיעה במערכות הגוף השונות כמו הכליות, הראיה, מחלות לב וכלי דם, אימפוטנציה ועוד…

"אורן זריף הציל אותי מגידול ברחם"

רופאת השיניים ד"ר ג'ניה הגיעה לקליניקה של המטפל המפורסם בכוחות תת המודע – ונדהמה מהתוצאות

עוד הצלחה מדהימה לאורן זריף, מי שהתפרסם בארץ ובעולם כמטפל בכוחות התת מודע: זריף הציל מטופלת מציסטה סרטנית ברחם.
המטופלת, ד"ר ג'ניה , היא רופאת שיניים מנתניה. וכך היא מתארת במכתב תודה את הפלא שארע לה:
"אני מודה לאורן זריף, שעזר לי בפתרון בעייתי הרפואית – ציסטה סרטנית ברחם. כיום לאחר הטיפול בכוחות התת מודע, אני נקיה ומרגישה מצוין!"

קמה מכסא גלגלים וניצלה מגוש בשד – בזכות אורן

ירדנה מרגישה שהיא חבה את חייה לאורן זריף, שטיפל בה פעמיים בשיטת תת המודע, בפעם הראשונה הוא הקים אותה מכסא הגלגלים. בפעם השניה העלים לה גידול בשד וחסך ממנה ניתוח

הסיפור של ירדנה ג., חולת סרטן שהחלימה, ישאיר אתכם פעורי פה. ירדנה הגיעה לראשונה אל הקליניקה של אורן זריף, המטפל בתת המודע, לפני שלוש שנים. אז היא היתה מרותקת לעגלת נכים, כתוצאה מהמחלה הסרטן. "התגברתי על הסרטן, רציתי לחזור ללכת ולקום מהעגלה, ולכן הגעתי אל אורן", מספרת ירדנה.
התהליך היה ממושך ולא קל, אבל הסוף טוב. "בתוך כמה טיפולים של אורן הצלחתי לעבור מעגלה להליכון", מספרת ירדנה. "כעבור כמה טיפולים נוספים, בזכות אורן עמדתי חזרה על הרגליים!"

סופיה מספרתי: "לבעלי היתה בעיה עם רגליים. היו לו בעיות עם מערכת הלימפה ועם מערכת הדם. הוא סבל מאלף ואחת בעיות…
"הוא היה מושך רגליים. הרגליים שלו היו נפוחות. הוא סבל מבצקות. ממש היה נופל. הוא לא יכול היה לעמוד, אבל בוא נשכח את זה כי היום הוא כמו חדש ואני מעדיפה לשכוח את כל הסבל ואת כל מה שעבר כי היום הוא חדש ועל כך הרבה תודות".
"היום, בזכות אורן זריף, אני אומרת – אורן אתה גדול, שאלוהים ישמור אותך! אתה משהו! הרבה תודות. בזכותך קיבלתי את בעלי כמו שהתחתנתי איתו".

כבר אחרי הטיפול הראשון הרגיש צביקה בהטבה משמעותית ברגל, והחליט לדחות את הניתוח. אחרי הטיפול השני אצל זריף, חש כבר בשיפור עצום וניגש לבדיקת דופלר נוספת.
צביקה: "הבדיקה הראתה כי לאחר הטיפול השני של אורן, זרימת הדם ברגל עלתה ל-65%, וזאת כשלפני כן היתה קרובה לאפס. אני גם מרגיש שאני יכול ללכת על הרגל בלי שום הגבלה, בלי כאבים וללא סימנים לשום דבר רע!
בעקבות הטיפולים של אורן זריף, בוטל הניתוח וצביקה מאושר: "אני מציע לכל אדם שסובל ממשהו להגיע אל אורן, כי הוא איש יקר שאוהב לעזור לאנשים, וגם יודע לעזור!"

אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

ניתוח החלפת הברכיים בוטל, אני בעננים!

רוני ח', רוקח, סבל מכאבים ברגליים והרופאים אמרו לו שיזדקק לניתוח החלפת ברכיים וקרסוליים. לאחר טיפולים של אורן זריף, הכאבים נעלמו כמעט לחלוטין

רוני ח', רוקח במקצועו, סבל מאוד מהרגליים והתקשה בהליכה. הרופאים אמרו לו שבזמן הקרוב ייאלץ לעבור ניתוח החלפת ברכיים וקרסוליים.
בניסיון אחרון להתחמק מרוע הגזירה, הגיע אל אורן זריף. כעת, כשהוא הולך הלוך ושוב במסדרונות הקליניקה ומדגים את מצב רגליו החדש, הוא מספר בשמחה:
"בזכות הטיפולים של אורן, השינוי הוא עצום, לא ניתן לתאר במילים! כתשעים אחוז מהכאבים שהיו לי נעלמו! התקופה השחורה בחיים שלי נעלמה לגמרי בזכות אורן…
"כעת אני הולך, ויכול לבצע פעולות פשוטות שקודם לכן בשום אופן לא יכולתי לעשות", ממשיך ומדגים רוני. "אני מאוד מודה לאורן ומקווה שהקב"ה יגשים את כל משאלות לבו… מה שהקב"ה נתן לו זה ציווי מלמעלה… אני מאושר, אני לא בעולם הזה, אני בעולם אחר תודות לאורן!"

פציאליס הוא שיתוק עצב הפנים וזוהי בעיה שעלולה להיגרם הן מגורמים חיצוניים-סביבתיים והן מגורמים פנימיים, כמו אירוע מוחי.
פציאליס פוגעת בעצב הפנים ומחלישה את השרירים. היא גורמת לעיוות בפנים, לקשיים בדיבור לקושי בביצוע הבעות מסוימות, גורמת לתופעות של עיניים דומעות או קושי לסגור את העפעף.

נתונים נוספים מדאיגים שעלו בדו"ח מציינים כי הסיכוי לחלות במחלת הסרטן בקרב גברים הינו 1 ל-3 לעומת נשים שלהן יחס של 1 ל-4.
עוד עולה מהדוח כי סרטן הערמונית היה הסרטן הנפוץ ביותר בקרב גברים, עם 1.6 מיליון חולים ברחבי העולם ואילו סרטן הריאות היה הגורם המוביל למוות מהמחלה בקרב גברים. אצל הנשים סרטן השד היה הנפוץ ביותר והביא למותן של 2.4 מיליון נשים ברחבי העולם.

ומה המצב בישראל: הסיבות המרכזיות למוות בישראל מתייחסות למחלות כרוניות כמו סרטן, מחלות לב וכלי דם, סוכרת, לחץ דם ועוד. כמו כן, בישראל נשים חיות, בממוצע, יותר שנים מאשר גברים ובין מגוון גורמי הסיכון המשפיעים על תוחלת החיים נציין כי עישון סיגריות, נרגילות ומוצרי טבק הוא הגורם המשפיע ביותר ואחריו גורמים כמו תזונה בריאה, פעילות גופנית, חשיפה לזיהום אוויר, השמנה ומתח נפשי.

פרופסור שניידר: "השיטה של אורן עובדת"

פרופ' שניידר הביא גם את אביו וגם את בתו לטיפול דרך התת מודע וממליץ לכולם, פרופ' יונה דוד הגיע לטיפול ומרגיש מצויין, תמיכת הפרופסורים

אורן זריף, המטפל דרך תת המודע, זוכה לאחרונה לחיזוק של מספר רופאים, פרופסורים ואנשי אקדמיה מרחבי הארץ אשר התנסו בשיטת הטיפול הייחודית. זריף מבסס את שיטתו על ספרו ד"ר ג'וזף מרפי "כוחו של התת מודע", ומדגים אותה בין השאר באתר האינטרנט שלו.

אלי שניידר, פרופסור לכלכלה ומערכות מידע מהמכללה האקדמית נתניה, מכיר את אורן זריף כבר 10 שנים. לפני עשור הוא הביא את אביו לטיפול דרך התת מודע, והופתע לטובה.
"אבא שלי סבל מהצוואר", מספר פרופ' שניידר, "וכבר אחרי טיפול אחד בלבד של אורן, הוא הרגיש הרבה יותר טוב".
חלפו השנים, ופרופ' שניידר החליט להביא לקליניקה של אורן זריף גם את בתו, אשר סובלת מכאבי ראש. הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לפתור לה את הבעיה. ושוב, פרופ' שניידר הופתע לטובה.
"השיטה של אורן נראית לי מדהימה", הוא אומר, "אורן קלט בתוך שניות, מהתבוננות בלבד, את הבעיה המדויקת של בתי, וכבר התחיל לעזור לה. אני ממליץ לכולם לנסות את שיטת הטיפול", סיכם הפרופסור.

אודות המחבר

השארת תגובה