ניתן להתגבר על כל מחלה?
איך הגוף מרפא את עצמו?
המוח שלנו יכול לשלוט על הגוף בצורה מקסימלית,
כשהוא רק רוצה, השאלה היא איך גורמים למוח לרצות?
הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף ממקד את יכולתו האנרגטית ומשפיע על האיזורים הרלוונטים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע, ברוב המקרים יש צורך בטיפול אחד בלבד.

הרב כדורי זצ”ל בירך אותו להצלחה במעשיו
הרב מאזוז שליט”א שולח אליו אנשים לריפוי
מרן הרב עובדיה זצ”ל תמך בו באהבה רבה

איך אפשר לוותר על ישועה שנשלחה משמיים??
מאמינים בני מאמינים, מאמינים כי ה’ לא נטש אותנו ולא ייטוש אותנו לעולם ועד. בפרט בשעה שבה הרוחות סוערות והכל גועש מסביבנו הקב”ה תמיד אתנו. שולח לנו את שליחיו הנאמנים והמסורים לריפוי והצלחה ממחלות ומצבים בריאותיים קשים במיוחד.

אורן זריף, שליח נאמן לריפוי והצלחת עם ישראל!
אורן זריף מרפה מידי יום עשרות רבות של אנשים ממחלות ומציל אנשים מצבים בריאותיים חשוכי מרפא. בשעה שהרופאים מרימים ידיים, ובטוחים שכלו כל הדרכים הטבעיות לטיפול, אורן זריף בזכות כוחות שמימיים עושה את הבלתי יאמן. אורן גדל על ברכי התורה, מאמין בתורה, שומר שבת ומתפלל שלוש תפילות ביום. אורן עסוק במסירות בהצלת עם ישראל גם בשעות הקטנות של הלילה.
במקום שבו הרופאים התייאשו:
א.גרבר ד”ר לכימיה: אורן הציל את אמא מכאבים וסחרחורות.
פרופסור סטרכיאן: בזכות אורן זריף הכאבים נעלמו.
מפקד היחב”ל בעבר: נדהמתי מהטיפול!
ואלפי עדויות:
“אורן זריף הציל פתח סתימה בעורקים וחסך לי ניתוח לב קשה!”
“אורן זריף העמיד אותי על הרגליים מהכיסא גלגלים”
“שני ניתוחים לא עזרו והיד הייתה משותקת, אורן הציל לי את היד והיא חזרה לתפקד”

רבותיי זה לא פלא, זה לא נס, זה כוחות מיוחדים שטבע הקב”ה באורן זריף!
עם ישראל, מאמינים בני מאמינים, אסור לנו להימנע מלקבל מתנה גדולה שנתן לנו ה’, ישועות של ממש בזכות שליחות נאמנה ומסירות ללא גבולות. אנחנו שיודעים שיש עולמות עליונים, כוחות טהורים שמסוגלים לגבור על כל מחלה או צרה.

“אורן זריף העלים לי את הגידול”
אנשים שהגיעו לאורן זריף מעידים, אורן ריפה את הסרטן, הגידול שהיה נעלם, מצב הבריאות השתפר פלאים. הכוחות של אורן זריף משפיעים אפילו על המחלות הקשות ביותר, חבל שלא ידענו קודם, אורן הציל לנו את החיים!

“האירוע המוחי של אמא מאחורינו”
אנשים שעברו אירוע מוחי מרגישים שחייהם נהרסו ושלא יחזרו לעולם לכוחם ואתנם. אורן מקים חולים מכיסאות גלגלים, מעביר תחושת שיתוק בגפיים ומחזיר את האנשים לתפקוד רגיל ממש כמו לפני האירוע.

אורן זריף אתה המלאך שלי!
לסבול מכאבים זאת תחושה נוראית, בעיקר כאשר הרופאים קובעים בזה אחר זה שאין מה לעשות בנידון ושהמצב לא ישתנה. אנשים שמגיעים לאורן זריף כמוצא אחרון מבינים בתוך טיפול בודד אחד שהם בזבזו זמן מיותר על סבל וצער, לאחר הטיפול הכאב נעלם כלא היה, חיים חדשים מתחילים וההרגשה נפלאה.
היכן שהרופאים נבוכים אורן זריף מצליח להפתיע בכל פעם מחדש רופאים בארץ ובעולם כבר מבינים כי לאורן זריף כוחות על טבעיים שלא ניתן להסביר לשכל האנושי. כוחות שלא ניתן למדוד אותם אך במבחן התוצאה ההצלחה היא עובדה. היכולת של אורן מצליחה להושיע רבים שניסו טיפולים קונבנציונליים ונחלו כישלון.

“ההצלחה של אורן זריף אינה ניתנת לערעור”
אנשים רבים שסירבו להאמין בתחילה ליכולת העוצמתית והבלתי ניתנת להסבר של אורן, אך מהר מאוד לאחר הטיפול הם מרגישים את השינוי וממהרים להודות לתוצאות המדהימות שאורן נותן לאנשים.
“אמרו לי תנסה מה יש לך להפסיד”, ברוך השם שניסיתי! מכל רחבי הארץ ואף מכל קצוות העולם מגיעים אל אורן זריף עשרות אנשים עם בעיות מגוונות וקשות ביותר: פריצות דיסק, בעיות לב ועורקים, חולשה ושיתוק בגפיים, גידולים סרטניים, פסוריאזיס, כאבים כרוניים ועוד…
סוף כל סוף ירדתי במשקל!

“אחרי ניסיונות אין קץ של ניסיונות רבים לעשות דיאטה, שוב אני מרזה קצת ושוב עולה, שוב מרזה ושוב עולה, תקופות ארוכות מאוד שבהם ניסיתי לרדת במשקל אך התיאבון שלי רק הולך וגובר ולא הצלחתי לעצור את עצמי, לפעמים הרגשתי שככל שאני מנסה יותר אני מצליחה פחות. התחלתי כבר להתייאש מעצמי לחלוטין. עד שחברה סיפרה לי על אורן זריף שמצליח לטפל בהמון אנשים ואולי הוא יוכל לעזור גם לי, פניתי אליו והוא אמר שהוא אכן מטפל גם בירידה במשקל. מדהים, מאז שהייתי אצלו השלתי 15 ק”ג ממשקלי, אני נראית יותר טוב, החשק לאוכל לא בריא ירד ואני ממשיכה לרדת.”

אין סיבה לסבול, אין סיבה להזניח
אנשים רבים טופלו על ידי אורן זריף וחייהם השתנו ברגע אחד. בואו להתחיל חיים חדשים. זה הזמן לפנות לאורן זריף ולהמשיך בחיי היומיום, לבלות עם המשפחה והחברים ולחזור לשגרת העבודה הברוכה.

דוד ח' עבר אירוע מוחי שגרם לכף ידו להיות קפוצה וצמודה לבטן. לרופאים לא היה פתרון, אבל ב-3 טיפולים של אורן – היד השתחררה!

"שאלוהים ישמור אותו. חבל שאין לנו עוד כמה מיליונים כמוהו…", כך אמר דוד ח' על אורן זריף, שהציל את ידו הפגועה בשלושה טיפולים בלבד.
דוד לקה באירוע מוחי שפגע קשות בתפקוד ידו השמאלית. כף היד נותרה סגורה וקפוצה תמיד וצמודה לבטן בלא יכולת להשתחרר. "המצב הפריע לי מאוד", אומר דוד. "הלכתי לרופאים שמילאו אותי בכדורים שרק גרמו לי נזק. הלכתי גם לפיזיותרפיה, ללא שום שיפור במצב…"
דוד החליט לפנות לטיפול אצל אורן זריף והופתע ממהירות ההצלחה: "בשלושה טיפולים בלבד אורן זריף הצליח ליישר לי את כף היד. זה פשוט מדהים", מתאר דוד. ”עכשיו היו כבר לא צמודה לבטן, ואני פותח וסוגר אותה, ושוב סוגר ופותח… פעם לא יכולתי לעשות את זה! אני מודה לאורן על העזרה ומאחל לו בריאות ושימשיך לעזור לאנשים".

אורן זריף, מומחה מוביל המטפל בכוחות התת מודע, בשיטת פסיכוקינזיס, בשלל הבעיות והמחלות הקיימות כיום בקרב אנשים. במסגרת הטיפול מעביר זריף השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
רבים ממטופילו של זריף מגיעים אליו לאחר שעברו וניסו טיפולים רבים ושונים אך לא מצאו תרופה או מזור לכאבם.

בין המחלות בהן הצליח אורן זריף להביא ריפוי והקלה נמצאת גם מחלת הסכרת.
סכרת היא מחלה אשר מתאפיינת בריכוז גבוה של סוכר בדם. אצל חולי סכרת יש בעיה בייצור או תפקוד ההרמון הקרוי אינסולין,המיוצר בלבלב, אשר תפקידו להכניס את הסוכר מהדם אל תוך התאים שבגוף, הזקוקים לסוכר לשם הפקת אנרגיה.

כמויות הסוכר הגבוהות המצטברות בדם לאורך זמן, גורמות לתחלואים ובעיות בעיות בטווח הקצר ובטווח הארוך.
מחלת סכרת שאינה מטופלת עלולה לגרום לסיבוכים רבים: הסוכר השוקע בכלי הדם עלול להביא לפגיעה במערכות הגוף השונות כמו הכליות, הראיה, מחלות לב וכלי דם, אימפוטנציה ועוד…

"אורן זריף הציל אותי מגידול ברחם"

רופאת השיניים ד"ר ג'ניה הגיעה לקליניקה של המטפל המפורסם בכוחות תת המודע – ונדהמה מהתוצאות

עוד הצלחה מדהימה לאורן זריף, מי שהתפרסם בארץ ובעולם כמטפל בכוחות התת מודע: זריף הציל מטופלת מציסטה סרטנית ברחם.
המטופלת, ד"ר ג'ניה , היא רופאת שיניים מנתניה. וכך היא מתארת במכתב תודה את הפלא שארע לה:
"אני מודה לאורן זריף, שעזר לי בפתרון בעייתי הרפואית – ציסטה סרטנית ברחם. כיום לאחר הטיפול בכוחות התת מודע, אני נקיה ומרגישה מצוין!"

קמה מכסא גלגלים וניצלה מגוש בשד – בזכות אורן

ירדנה מרגישה שהיא חבה את חייה לאורן זריף, שטיפל בה פעמיים בשיטת תת המודע, בפעם הראשונה הוא הקים אותה מכסא הגלגלים. בפעם השניה העלים לה גידול בשד וחסך ממנה ניתוח

הסיפור של ירדנה ג., חולת סרטן שהחלימה, ישאיר אתכם פעורי פה. ירדנה הגיעה לראשונה אל הקליניקה של אורן זריף, המטפל בתת המודע, לפני שלוש שנים. אז היא היתה מרותקת לעגלת נכים, כתוצאה מהמחלה הסרטן. "התגברתי על הסרטן, רציתי לחזור ללכת ולקום מהעגלה, ולכן הגעתי אל אורן", מספרת ירדנה.
התהליך היה ממושך ולא קל, אבל הסוף טוב. "בתוך כמה טיפולים של אורן הצלחתי לעבור מעגלה להליכון", מספרת ירדנה. "כעבור כמה טיפולים נוספים, בזכות אורן עמדתי חזרה על הרגליים!"

סופיה מספרתי: "לבעלי היתה בעיה עם רגליים. היו לו בעיות עם מערכת הלימפה ועם מערכת הדם. הוא סבל מאלף ואחת בעיות…
"הוא היה מושך רגליים. הרגליים שלו היו נפוחות. הוא סבל מבצקות. ממש היה נופל. הוא לא יכול היה לעמוד, אבל בוא נשכח את זה כי היום הוא כמו חדש ואני מעדיפה לשכוח את כל הסבל ואת כל מה שעבר כי היום הוא חדש ועל כך הרבה תודות".
"היום, בזכות אורן זריף, אני אומרת – אורן אתה גדול, שאלוהים ישמור אותך! אתה משהו! הרבה תודות. בזכותך קיבלתי את בעלי כמו שהתחתנתי איתו".

כבר אחרי הטיפול הראשון הרגיש צביקה בהטבה משמעותית ברגל, והחליט לדחות את הניתוח. אחרי הטיפול השני אצל זריף, חש כבר בשיפור עצום וניגש לבדיקת דופלר נוספת.
צביקה: "הבדיקה הראתה כי לאחר הטיפול השני של אורן, זרימת הדם ברגל עלתה ל-65%, וזאת כשלפני כן היתה קרובה לאפס. אני גם מרגיש שאני יכול ללכת על הרגל בלי שום הגבלה, בלי כאבים וללא סימנים לשום דבר רע!
בעקבות הטיפולים של אורן זריף, בוטל הניתוח וצביקה מאושר: "אני מציע לכל אדם שסובל ממשהו להגיע אל אורן, כי הוא איש יקר שאוהב לעזור לאנשים, וגם יודע לעזור!"

אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

ניתוח החלפת הברכיים בוטל, אני בעננים!

רוני ח', רוקח, סבל מכאבים ברגליים והרופאים אמרו לו שיזדקק לניתוח החלפת ברכיים וקרסוליים. לאחר טיפולים של אורן זריף, הכאבים נעלמו כמעט לחלוטין

רוני ח', רוקח במקצועו, סבל מאוד מהרגליים והתקשה בהליכה. הרופאים אמרו לו שבזמן הקרוב ייאלץ לעבור ניתוח החלפת ברכיים וקרסוליים.
בניסיון אחרון להתחמק מרוע הגזירה, הגיע אל אורן זריף. כעת, כשהוא הולך הלוך ושוב במסדרונות הקליניקה ומדגים את מצב רגליו החדש, הוא מספר בשמחה:
"בזכות הטיפולים של אורן, השינוי הוא עצום, לא ניתן לתאר במילים! כתשעים אחוז מהכאבים שהיו לי נעלמו! התקופה השחורה בחיים שלי נעלמה לגמרי בזכות אורן…
"כעת אני הולך, ויכול לבצע פעולות פשוטות שקודם לכן בשום אופן לא יכולתי לעשות", ממשיך ומדגים רוני. "אני מאוד מודה לאורן ומקווה שהקב"ה יגשים את כל משאלות לבו… מה שהקב"ה נתן לו זה ציווי מלמעלה… אני מאושר, אני לא בעולם הזה, אני בעולם אחר תודות לאורן!"

פציאליס הוא שיתוק עצב הפנים וזוהי בעיה שעלולה להיגרם הן מגורמים חיצוניים-סביבתיים והן מגורמים פנימיים, כמו אירוע מוחי.
פציאליס פוגעת בעצב הפנים ומחלישה את השרירים. היא גורמת לעיוות בפנים, לקשיים בדיבור לקושי בביצוע הבעות מסוימות, גורמת לתופעות של עיניים דומעות או קושי לסגור את העפעף.

נתונים נוספים מדאיגים שעלו בדו"ח מציינים כי הסיכוי לחלות במחלת הסרטן בקרב גברים הינו 1 ל-3 לעומת נשים שלהן יחס של 1 ל-4.
עוד עולה מהדוח כי סרטן הערמונית היה הסרטן הנפוץ ביותר בקרב גברים, עם 1.6 מיליון חולים ברחבי העולם ואילו סרטן הריאות היה הגורם המוביל למוות מהמחלה בקרב גברים. אצל הנשים סרטן השד היה הנפוץ ביותר והביא למותן של 2.4 מיליון נשים ברחבי העולם.

ומה המצב בישראל: הסיבות המרכזיות למוות בישראל מתייחסות למחלות כרוניות כמו סרטן, מחלות לב וכלי דם, סוכרת, לחץ דם ועוד. כמו כן, בישראל נשים חיות, בממוצע, יותר שנים מאשר גברים ובין מגוון גורמי הסיכון המשפיעים על תוחלת החיים נציין כי עישון סיגריות, נרגילות ומוצרי טבק הוא הגורם המשפיע ביותר ואחריו גורמים כמו תזונה בריאה, פעילות גופנית, חשיפה לזיהום אוויר, השמנה ומתח נפשי.

פרופסור שניידר: "השיטה של אורן עובדת"

פרופ' שניידר הביא גם את אביו וגם את בתו לטיפול דרך התת מודע וממליץ לכולם, פרופ' יונה דוד הגיע לטיפול ומרגיש מצויין, תמיכת הפרופסורים

אורן זריף, המטפל דרך תת המודע, זוכה לאחרונה לחיזוק של מספר רופאים, פרופסורים ואנשי אקדמיה מרחבי הארץ אשר התנסו בשיטת הטיפול הייחודית. זריף מבסס את שיטתו על ספרו ד"ר ג'וזף מרפי "כוחו של התת מודע", ומדגים אותה בין השאר באתר האינטרנט שלו.

אלי שניידר, פרופסור לכלכלה ומערכות מידע מהמכללה האקדמית נתניה, מכיר את אורן זריף כבר 10 שנים. לפני עשור הוא הביא את אביו לטיפול דרך התת מודע, והופתע לטובה.
"אבא שלי סבל מהצוואר", מספר פרופ' שניידר, "וכבר אחרי טיפול אחד בלבד של אורן, הוא הרגיש הרבה יותר טוב".
חלפו השנים, ופרופ' שניידר החליט להביא לקליניקה של אורן זריף גם את בתו, אשר סובלת מכאבי ראש. הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לפתור לה את הבעיה. ושוב, פרופ' שניידר הופתע לטובה.
"השיטה של אורן נראית לי מדהימה", הוא אומר, "אורן קלט בתוך שניות, מהתבוננות בלבד, את הבעיה המדויקת של בתי, וכבר התחיל לעזור לה. אני ממליץ לכולם לנסות את שיטת הטיפול", סיכם הפרופסור.

אודות המחבר

השארת תגובה