"אורן זריף הציל את חיי" מעיד צבי פריזנט, חולה לב שהגיע למצב סופני

"אורן זריף הציל את חיי"

מעיד צבי פריזנט, חולה לב שהגיע למצב סופני וחזר לחייך לאחר טיפול אצל אורן זריף * חולים וסובלים נוספים מספרים על הצלחה מדהימה בטיפול בשיטת זריף

אדם אחד מציל בעשר אצבעותיו מאות אנשים מסבל ומחלות קשות – ואפילו מבלי לגעת. נשמע דמיוני? לא אם ביקרתם באחת משמונה הקליניקות של אורן זריף ברחבי הארץ.
זריף (31), נשוי + 2, מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס וחודר לתת המודע של המטופל, ובכך מעורר בו יכולת ריפוי עצמי. וזה עובד. אלפי אנשים נהרו בשנים האחרונות לטיפול, ורבים מהם דיווחו על שינוי מדהים בחייהם. הכוחות המיוחדים בהן ניחן זריף, מתת האל שניתנה לו, מאפשרת לו להציל אנשים אפילו ממוות.

הרופאים לא הבינו

אחד מאלו שמברכים את הרגע שבו נתקלה עינו בכתבה על אורן זריף, הוא צבי פריזנט. צבי לקה במחלת לב שהלכה והחמירה, עד שהרופאים בבית החולים אמרו לו שאין יותר מה לעשות.
"השלמתי עם כך שמצבי הולך ומחמיר וזמני קצר", מספר פריזנט. "לא הצלחתי לעלות במדרגות ביתי, ומשקלי ירד ל- 50 ק"ג. בנוסף סבלתי מחוסר תפקוד ביד ימין".

פריזנט החליט לנסות ולהגיע לקליניקה של אורן זריף, למרות שמכריו מיאנו להאמין שזה יעזור. בתחילה, סיפר לזריף רק על הבעיה ביד – וזו נפתרה כמעט לגמרי לאחר 5 טיפולים בלבד אצל זריף.
אז החליט לספר לו על הבעיה האמיתית – בלב.
"לאחר הטיפול ה- 12 היה לי תור לאקו לב", מספר פריזנט, "וראה זה פלא – מצבי השתנה לטובה. הרופאים לא ידעו להסביר מדוע".
"אורן הציל אותי", ממשיך פריזנט, "היום אני שוב נוהג, יוצא לפגישות עם חברים כבעבר ומקווה להמשך שיפור במצבי. אני מודה מקרב לב לאורן ומאחל לו להמשיך להביא מרפא לאנשים הרבים המגיעים אליו".

– אורן, האמנת שתוכל לעשות את זה?

"אכן, צבי הגיע אלי במצב נואש וכבר לא האמין שיש משהו שיכול לעזור לו. גם אני לא הייתי בטוח מהרגע הראשון שניתן לפתור את הבעיה ממנה סבל, אבל לשמחתי הכוחות שלי לא הכזיבו גם הפעם וההצלחה היתה באמת אדירה. זה הסיפוק הכי גדול שאני יכול לקבל".

ברכות מגדולי הרבנים

לאורן זריף יש המלצות מגדולי הרבנים ובהם הרב עובדיה יוסף וכבוד זקן המקובלים הרב יצחק כדורי. הרב מאיר מאזוז, ראש ישיבת "כסא רחמים", כתב לזריף: "נוכחנו לדעת שהקב"ה חנן את מר אורן זריף בכוחות פלאיים ועל טבעיים… שיזכה לעזור לכל עם ישראל בשלום, בבריאות ובהצלחה רבה…"

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

השארת תגובה