"האמנתי באורן זריף – והוא הציל אותי מניתוח!"

"האמנתי באורן זריף – והוא הציל אותי מניתוח!"

זהבה ב': "סבלתי משלוש פריצות דיסק ומקרע במיניסקוס… במשך שלוש שנים צלעתי ופחדתי ללכת. אורן הוא מלאך משמים!"

מאת: רותם מנשה

"אני מודה לקדוש ברוך הוא ששלח אותי לאדם מדהים בעל כוחות על". כך אומרת זהבה ב' שהגיעה לטיפולים של אורן זריף, ומרגישה אדם חדש.
זהבה: "הגעתי אל אורן עם כמה בעיות קשות, אחרי נפילות. סבלתי משלוש פריצות דיסק, בגב העליון והתחתון, וגם מקרע במיניסקוס. הייתי אמורה לעבור ניתוח, אבל דחיתי את הניתוח ועשיתי המון טיפולים אלטרנטיביים, שעזרו לי באופן זמני בלבד…
"יום בהיר אחד ראיתי בעיתון מודעה של אורן זריף, ואמרתי לעצמי 'זהו, אורן יציל אותי! כאילו קיבלתי מסר מלמעלה. קבעתי מיד פגישה ובאתי באמונה שלמה שאני מתרפאה ולא עוברת ניתוח.
"כשבאתי בפעם הראשונה, יצאתי מכאן עם אנרגיות מצוינות! לכן הבאתי לקליניקה גם את בתי, שהתפעלה אף היא מאורן.
"היום, אחרי הטיפולים של אורן, אני מסוגלת ללכת! קודם לכן פחדתי ללכת, משום שצלעתי במשך 3 שנים, ופחדתי שאפול. היום אני כבר לא מפחדת ללכת, יש לי בטחון עצמי, מחשבות טובות, יש לי כוח ואנרגיה… אני לא זקוקה יותר לניתוח במיניסקוס.
"במצב הגב שלי יש שיפור של 90 אחוז! אני מרגישה מצוין, מלאת אנרגיות, ואין מילים בפי להודות לאורן… הוא אדם מדהים, פשוט מלאך משמים! האמנתי שאני באה אליו במטרה להבריא, והוא נתן לי את התקווה. מי ייתן שהשם ימלא כל משאלות לבו לטובה, ושכל חייו יזכה לעזור לאנשים".

"זרקתי את התרופות לפח"

מרים דהן הגיעה אל הקליניקה של אורן זריף, כשהיא סובלת ממספר בעיות רפואיות. גם היא לא האמינה, שכעבור מספר טיפולים תהיה כבר בן אדם חדש.
מרים: "התגלה אצלי גוש בכף היד, שארע כנראה בעקבות מצב 'סטרס'. בקופת החולים אבחנו שזה גנגליון, וקבעו לי ניתוח לחודש דצמבר. מכיוון שאני מורה, לא יכולתי ודחיתי את הניתוח.
"בנוסף, אני סובלת מבעיות קשות מאוד בעמוד השדרה עקב מחלת אוסטאוארטריטיס (מחלת מפרקים ניוונית). לא יכולתי לזוז, ונזקקתי למשככי הכאבים הכי חזקים שיש…
"הגעתי אל אורן זריף לטיפולים, וכבר אחרי הטיפול הראשון, שמתי לב שפתאום אני מצליחה להתרומם עם הגב, ויכולה להזיז את הידיים יותר בחופשיות… מטיפול לטיפול המצב השתפר, והכאבים עברו… לא לקחתי יותר משככי כאבים, זרקתי את כל התרופות לפח!
"במקביל אחרי כמה טיפולים של אורן, אני שמה לב שהגוש בכף היד שלי נעלם… הבן שלי לא האמין איך אני עובדת במטבח, והיד כבר לא כואבת לי… ככה, בזכות אורן גם כאבי המרפקים חלפו, וגם לא הייתי צריכה ניתוח ביד!"
אולם בכך לא נסתיימה עזרתו של אורן זריף למשפחה. ממשיכה ומספרת מרים:
"אחותי סובלת מבעיה בעיניים, ומועמדת לניתוח. אחרי שאורן עזר לי, שכנעתי אותה לבוא אליו ולנסות גם. היא אשה מאוד רציונלית, והיתה סקפטית. היה קשה לשכנע אותה, אבל כשהיא באה אל אורן, ושמעה את האבחון המדויק שנתן לה בתוך שניה, היא התחילה להאמין.
"ואכן, כבר מתחילת הטיפולים, אחותי מרגישה את השיפור. כעת היא יכולה להרכיב עדשה לזמן ארוך יותר, יש לה פחות כאבי ראש והתפקוד טוב יותר… היא מגיעה אל אורן פעם בשבוע ומרוצה מאוד.
"אורן הוא אישיות מדהימה", מסכמת מרים, "יש לו אופי מדהים, הוא בעל לב טוב, רואים את העומק בעיניים שלו, ואת המקצועיות המדהימה שלו. ה'טאץ' שלו ניכר מהר מאוד בטיפול הראשון".

"איזה מזל!"

"איזה מזל שפניתי אל אורן זריף. אחרת הייתי עכשיו אחרי ניתוח ביד, ומי יודע איך הייתי יוצאת מזה"… כך מספרת אריקה, תושבת צפון הארץ, אשר סבלה מנפיחות חמורה ביד ימין שמנעה ממנה לתפקד.
"כל האצבעות בכף היד התנפחו לי", מספרת אריקה, גמלאית טריה ומהנדסת לשעבר, "ולא יכולתי לעבוד איתה. הייתי אמורה לעבור ניתוח, אבל למזלי הגעתי אל אורן, כי קראתי שהוא עזר למישהו עם בעיה דומה, והוא הציל גם אותי…
"בזכות הטיפולים של אורן הנפיחות ירדה והיד חזרה לתפקד ממש טוב", מסכמת אריקה, "אני מודה לאורן זריף מכל הלב ומאחלת לו שימשיך לעזור לאנשים!"

הכירו את אורן זריף
אורן זריף הינו חלוץ בתחום הרפואה התת ההכרתית וידוע כמומחה בינלאומי, מהמובילים בעולם, בטיפול באמצעות התת מודע בשיטת הפסיכוקינזיס וטיפולים אנרגטיים.
זריף הצליח להוכיח, שכמעט נגד כל הסיכויים, ניתן להתגבר על כל מחלה ומוכר כפורץ דרך בתחומו וכמי שהצליח לרפא חולים רבים, גם במקרים בהם הרופאים הרימו ידיים.

אודות המחבר

השארת תגובה