"בזכות אורן זריף נולדתי מחדש!"

רפאל ז': "במשך 12 שנה הרמתי ידיים… לא שינה, לא הליכה, לא תפקוד. הייתי אצל טובי הרופאים וכולם אמרו שאין מה לעשות. כלב מת היה עדיף מחיי… עד שהגעתי אל אורן זריף!"

רפאל ז' מודה לאל על שהביא אותו אל אורן זריף, לאחר שנואש מכל הפתרונות הרפואיים, וכבר השווה את חייו ל"כלב מת".
מספר רפאל: "במשך 12 השנים האחרונות הרמתי ידיים מכל התרופות, כל הרופאים, כל הפרופסורים והמדענים בעלי שם… שום דבר לא יצא לי מזה. לא שינה, לא הליכה, לא תפקוד… נואשתי, פשוט נואשתי מהחיים… כלב מת היה עדיף מחיי…
"לא האמנתי שמשהו יעזור לי. הייתי בוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי, עם כל התותחים שיש להם שם, ואמרו לי שאין מה לעשות, הסיפור שלי נגמר. 'הרגו' אותי…
"היחיד שהציל אותי ונתן לי להמשיך לחיות, ותקווה לחיים – זה אורן זריף. יישר כוח! הוא מאוד עזר לי, מעל המשוער, לא ציפיתי לזה בכלל… תודה לאל וישתבח שמו לעד – נולדתי מחדש בזכות אורן זריף! הלוואי ומי ייתן שאף אחד לא יהיה חולה, אבל אם כבר חולים, עדיף לקבל את התרופה מאורן!"

"הייתי שבר כלי"
השף הוותיק ישראל מ. סבל זמן רב מאוד מכאבי גב נוראיים וצוואר תפוס, עקב פריצת דיסק. "אף אחד לא ידע איך לעזור לי", מספר ישראל, ניסיתי את כל מה שנותנת הרפואה רגילה, כולל תרופות ודיקור סיני, אבל המשכתי לסבול…
"הייתי שבר כלי, נעדרתי הרבה מהעבודה, ולא ראיתי שום שמחה ואושר, עד שנתקלתי באדם שהחזיר אותי לחיים. הגעתי לטיפולים של אורן זריף, בשיטת תת המודע, והתברר לי שאצלו יש אור בקצה המנהרה. לאחר הטיפולים חזרתי לעצמי, כאילו נולדתי מחדש… חזרתי אפילו לעסוק בספורט!
"הגעתי לכאן תשוש", ממשיך ישראל, "אבל מאורן קיבלתי ים של אנרגיות חיוביות. כן ירבו כמוהו, אין לי מילים להודות לו על הטיפול המוצלח".

"הניתוח בוטל"
יפים ממרכז הארץ סבל מכאבים עזים בגב וברגליים, ולא יכול היה ללכת. הוא טופל אצל מספר רופאים אורתופדים, שניסו כל מיני שיטות טיפול, אך הגיעו למסקנה כי אין מנוס מניתוח בגב.
יפים רצה להימנע מניתוח, ורעייתו אמרה לו שכמוצא אחרון לפני ניתוח, ינסה את אורן זריף.
יפים: "לא כל כך האמנתי שאורן זריף יוכל לעזור לי, אבל לשמחתי הוא הציל אותי. הגעתי אל אורן לראשונה לפני כשנה, והוא אמר שלדעתו אפשר להימנע מהניתוח בעזרת טיפולים שלו.
"ואכן, הטיפולים של אורן עזרו לי והיום אני יודע שרק בזכותו חזרתי ללכת ונעלמו לי הכאבים… בזכותו יכולתי אפילו לנסוע כעת לטיול בחו"ל! טיילתי בספרד והלכתי ברגל כל יום מספר שעות. כל זמן הטיפול נזכרתי באורן זריף ואיך שבזכותו אני הולך טוב בלי כאבים!"

אודות המחבר

השארת תגובה