"בזכות אורן זריף הביטחון חזר אלי ואני שוב פורחת"

כך מספרת מטופלת של זריף, המרפא בכוחות התת המודע, ומטופלים נוספים מעידים על הצלחתם להתגבר על בעיות נפשיות ופיזיות בסיועו של זריף

חפצי ח., תושבת רחובות, סבלה במשך חודשים ארוכים מסחרחורות ומחולשה כללית בגוף. "הייתי חיה אבל בעצם מתה", היא מתארת באוזנינו. היא ביקרה אצל רופאים ואצל הומיאופתים, אולם אף אחד לא הצליח לעזור לה.
כאשר כמעט נואשה, קראה בעיתון על אורן זריף, המטפל בכוחות התת מודע במגוון בעיות ומחלות, והחליטה לנסות. היום בו הגיעה אליו חרוט ביומנה כיום בו כאילו נולדה מחדש.
"אורן הוא פשוט קוסם מדהים, מחולל נפלאות", אומרת חפצי. "כשהגעתי אליו במצב נוראי הוא הבטיח שיהפוך אותי לאדם חדש – וקיים! כבר אחרי הטיפול הראשון הרגשתי שינוי. לא האמנתי. מטיפול לטיפול התחזקתי והרגשתי שאני שוב פורחת. הביטחון חזר אלי. הרגשתי שאני מתחילה לחיות. האושר האמיתי הוא הבריאות, ואורן נתן לי את האושר הזה"…
חפצי ממליצה בחום לכל מי שסובל מחולשות, סחרחורות או דכאון ונואש מהרופאים – להגיע אל אורן: "יש מצבים שאף אחד לא מבין אותן – ואורן היה היחיד שכן הבין את מצבי. הוא כמו מלאך שנשלח אלי מהשמיים, וזכיתי שפגשתי אותו. גם אחרי שהחלמתי לחלוטין אני ממשיכה להגיע אליו, כי הוא נותן לי אנרגיות וכוחות לשבוע שלם".

"במקום כדורי הרגעה"
פרט לחפצי, פגשנו בקליניקה של אורן זריף גם את תהילה ב. מרמת-גן, ששמחה לספר לנו על הנפלאות שחולל בחייה אורן זריף:
"הגעתי במצב נפשי לא טוב, חייתי על כדורים וסבלתי מעודף משקל. בתוך תקופה קצרה מאוד של טיפולים, כמות כדורי ההרגעה פחתו בצורה ניכרת, ואני מאמינה שבקרוב אגמל מהם לחלוטין בזכות אורן. בנוסף, הצלחתי להשיל ממשקלי 13 ק"ג ועוד היד נטויה. אין בפי מילים להודות לאורן, שאין ספק שהאל חנן אותו בכוחות על טבעיים מדהימים".
בעקבות הטיפול נותרה תהילה מעריצה של אורן זריף, והיא מקפידה לשלוח לו מתנות בכל חג ולהודות על השינוי שחולל בחייה.

המגמגם החל לדבר שוטף
גם אלי ח., תושב רמת-גן, לא מפסיק לדבר על אורן זריף. מבחינתו של אלי, הבלתי יאומן קרה – וכעת הוא יכול לדבר באופן ברור ושוטף. מה שנראה לכולנו ברור מאליו, יכול להוות בעיה קשה מאוד עבור הסובלים מגמגום.
מספר אלי: "הגעתי אל הקליניקה של אורן זריף עם בעיות של גמגום, מה שגרם גם לביטחון עצמי נמוך. לאחר סדרה קצרה של שני טיפולים בלבד, הרגשתי שינוי עצום לטובה. השינוי הלך והתגבר מיום ליום – והיום אני מרגיש מצוין ומדבר ברור לחלוטין!
"בעקבות שטף הדיבור, חזר לי גם הביטחון העצמי. ברצוני להודות לאורן שעזר לי לפתור את בעיותיי. יישר כוח!"

שמחת החיים חזרה
"אורן זריף החזיר לי את שמחת החיים!" – כך מעיד נועם, תושב דרום הארץ, אשר הגיע למרפאתו של אורן זריף בבאר שבע בעקבות משבר גדול שעבר.
"הייתי בדיכאונות, באתי במצב 'על הפנים' ולא היתה לי שמחת חיים", מספר נועם. "אורן הצליח לשחרר אותי בסדרת טיפולים, והיום אני מרגיש אחר לגמרי, יש בי אנרגיות ואני מאושר מהחיים. אורן הוא פשוט מלאך שהחזיר לי את החיוך לפנים".

אודות המחבר

השארת תגובה