אמא לפגועת שיתוק מוחין: "אורן זריף שינה את החיים!"

נעמי א' מתרגשת: "הבאתי את בתי רוני לפני 3 שבועות לטיפול – ומאז היא קמה מהכסא ומצליחה ללכת עם הליכון, היא זרקה את משקפי הראייה להם נזקקה מגיל שנה, וכל ההתנהגות שלה השתנתה לטובה!"

"זה מדהים, אורן זריף פשוט שינה את החיים שלנו בבית, אנחנו מאוד רוצים שהסיפור הזה יתפרסם…"
כך אומרת נעמי א', אמה של רוני, בת 19.5, בוגרת כיתה י"ב, פגועת שיתוק מוחין. השתיים הגיעו לקליניקה של אורן זריף לראשונה לפני 3 שבועות, ואת מה שקרה מאז מתארת נעמי:
"אורן שם לרוני ידיים על הראש… איך שהיא יצאה מהטיפול היא מורידה את המשקפיים ואומרת לי 'אמא, את יכולה לזרוק את המשקפיים לפח, אני לא צריכה אותם יותר, אני רואה טוב'… ורוני עם משקפיים מגיל 5 חודשים, היא לקוית ראיה…
"ההליכה של רוני השתפרה", ממשיכה נעמי, "קודם היא לא היתה מוכנה ללכת עם הליכון. אבל איך שחזרנו מהקליניקה של אורן, החניתי את האוטו, ורוני ביקשה שאביא לה את ההליכון – והלכה עימו עד הבית!
"רוני השתנתה לחלוטין וגם כל ההתנהגות שלה השתנתה. היא במצב רוח הרבה יותר טוב מאז… היא מוכנה לשבת ולדבר. רוני אמרה לי 'אמא, חזרתי אלייך'. שאלתי אותה איפה היית? והיא השיבה 'הייתי בעולם אחר, עולם רחוק, ועכשיו אני על ידך ואני איתך, אני אהיה חברה שלך, אני אתנהג יפה'…
"רוני ממש ילדה אחרת מאז הטיפול, הרבה יותר נעים איתה. אנחנו אסירי תודה לאורן זריף, ששינה לנו את החיים", מסכמת נעמי.
ורוני עצמה מסכימה: "אני מרגישה הרבה יותר טוב, ההליכה שלי השתפרה, ואני מודה לאורן!"

"שיפור מדהים"
סיפורה של רוני ואמה מזכיר את עדותה של גילה, אמא לילד בן עשר הלוקה בשיתוק מוחין. הילד, שי ז., מטופל מזה כשנה אצל זריף וגילה שיפור מדהים בתפקודו.
מספרת האם: "במהלך השנה שאנו מטופלים אצל אורן, חל שיפור מדהים בתפקודו של שי. לפני שהגענו אל אורן, בני לא היה עושה כלום. הרופאים כבר היו מיואשים ואמרו לנו שאין שום סיכוי לשיפור, ושכלום לא יעזור.
"מתחילת הטיפול אצל אורן כבר הרגשנו את השינוי. מפגישה לפגישה שי התקדם, וכעת הוא כבר מחזיק ראש בכוחות עצמו, וגם התחיל לתפוש דברים עם הידיים. יש שיפור גם בתנועת הרגליים שלו. אלו פעולות פשוטות שהוא לא היה מבצע קודם לכן…
"אני ממליצה בכל הלב והנשמה על אורן זריף. הוא פשוט חולל לנו ניסים. הרופאים הרימו ידיים מזמן, אבל אורן החזיר לנו את כל האופטימיות ואת התקווה!"

אודות המחבר

השארת תגובה