איך המגנטים מסייעים לגופנו להבריא במהירות

כרית ופלטה מגנטיים לשינה – סיפור הצלחה

בין אלפי מטופליו של אורן זריף ניתן לשמוע את התשבחות לנפלאות שעשתה להם הפלטה המגנטית ו/או הכרית לשינה. המגנטים משובצים לאורך הפלטה והכרית בצורת יהלום ונותנים אותותיהם במשתמש.

אבי שיטת הטיפול במגנטים בעידן המודרני הוא רופא אוסטרי בשם פרנס מסמר, שלפני כמאתיים שנה נהג להעביר מגנטים לאורך גופם של מטופליו וכך שיכך כאבים.

השימוש בפלטה המגנטית טוען את תאי הגוף במטען מגנטי המסייע לריפויים. את הפלטה מניחים כשהקוטב השלילי של המגנט מופנה כלפי הגוף. הטענת הגוף בשדה המגנטי השלישי תשפיע בהדרגה על כל אזורי הגוף.

המגנטיות יכולה לטפל בכל איבר בגוף, ולהשפיע על תפקוד מערכת העצבים, האיברים והתא הבודד, ללא תופעות לוואי כימיות. הטיפול בפלטה מגנטית כבר קצר הצלחות במחלות כגון דלקות וזיהומים, נדודי שינה, הפרעות קשב, בעיות במערכת הדם, שברים, הפרעות נפשיות ועוד.

כך למשל, השפעת המגנט תעלה את רמת ה- pH בגוף, מה שמסייע להתרבותם של מיקרו-אורגניזמים המועילים לגוף ומשבש התרבותם של המיקרו-אורגניזמים המזיקים לגוף. הדבר משפיע על מניעת זיהומים ודלקות.

שימוש יומיומי בפלטה המגנטית, לא רק במצב מחלה, יטען את גופנו בטעינה מגנטית שלילית ויגביר את חסינותנו בפני מחלות.

להלן דוגמאות נוספות להשפעות של ריפוי באמצעות פלטה וכרית מגנטיים:
– זרימת הדם באזור המטופל בשדה מגנטי מואצת.
– מספר הכדוריות האדומות בדם גדל. תנועת ההמוגלובין בדם גדלה וכמויות הכולסטרול והסידן בדם יורדות.
– סביב כלי הדם נוצרים זרמים חשמליים, התורמים להגברת תהליכי חילוף החומרים. טמפרטורת הגוף עולה באותו מקום.
– ההאצה בזרימת הדם וריבוי כדוריות הדם האדומות מגבירים את אספקת החמצן ואת לחץ החמצן בתאים. הדבר מאפשר לגוף להתנקות מהר יותר מרעלים מצטברים שונים.
– השדה המגנטי משפיע על מעבר יונים של סידן בתוך הגוף: מצד אחד יש הגברה של הובלת יונים של סידן לאיחוי שבר בעצם, דבר המקצר את זמן הריפוי, ומצד שני עוזר השדה המגנטי לסלק סידן ממפרקים הכואבים בגלל דלקת פרקים (ארטריטיס).
– השיפור בזרימת הדם וחילוף החומרים מקטין את כמות הרדיקלים החופשיים ומעלה את רמת הבסיסיות של הדם, דבר היוצר סביבה פחות נוחה להתפתחותם והתרבותם של חיידקים, וירוסים ופטריות מזיקות.

אודות המחבר

השארת תגובה