אז מה הוא סוד ההצלחה של אורן זריף

הוא מטפל כבר שנים רבות בכוחות התת מודע, וזוכה להצלחות מדהימות במקרים בהם הרפואה הקונבנציונלית מרימה ידיים, איך זה עובד באמת?

אורן זריף, בן 33 בסך הכל, טיפל בשנים האחרונות כמעט בכל מחלה, בעיה או מכאוב שאתם יכולים לתאר לעצמכם. לא, הוא לא רופא, הוא מטפל בכוחות תת המודע, ויש תיעודים שמוכיחים שהוא מחולל ניסים גם במקרים בהם הרופאים הקונבנציונליים מרימים ידיים. מספיק שתציצו באתר האינטרנט החדש שלו, הכולל גם סרטי וידאו אותנטיים ששודרו עליו בטלוויזיה.
אם מדובר בכוחות על טבעיים או שיטת טיפול ייחודית תחליטו אתם – אבל לאלפי המטופלים להם עזר בשנים האחרונות זה לא ממש משנה. העיקר שזה עובד.

אנרגיות לתת המודע
אורן זריף בעצם מעביר אנרגיות דרך תת המודע של המטופל, ומעורר בו יכולת לריפוי עצמי. עם עובדות, כאמור, לא ניתן להתווכח ואתם יכולים לשאול את מישל ג., אשר סבלה מנמק ברגל. הרופאים בבית החולים אמרו לה שאין מה לעשות, ואין מנוס מניתוח קטיעת הרגל כדי למנוע סיבוכים. מישל ובעלה פנו גם לרופאים פרטיים, אך גם אלו לא מצאו פתרון. עד שכמוצא אחרון, בני הזוג החליטו לפנות אל אורן זריף.
מישל: "אורן בדק אותי ואמר שיוכל לעזור לי. הוא נתן לי פלטה מגנטית וקפסולות של צמחי מרפא, ואמר לי לשים את הפלטה מתחת למזרן שלי, לשתות שתי קפסולות ביום, ולחזור אליו כעבור שבועיים. עשיתי מה שהוא אמר וחזרתי לטיפולים נוספים".
מיום ליום חשה מישל את השיפור, והאדמומיות ברגל הלכה ונעלמה. בתוך זמן קצר ותשעה טיפולים – הנמק נעלם! מישל לא האמינה שהרגל שלה כעת בריאה.

הניתוח ברגל בוטל
יפה ושלמה מאור, בני זוג מדרום הארץ, ניצלו בזכות זריף מניתוח. יפה סבלה מצליעה ומכאבים ברגל תקופה ארוכה. רופא אורתופד שלח אותה לצילום, ואז הכריע כי היא צריכה לעבור ניתוח להחלפת הברך.
רגע לפני הניתוח, באה יפה אל אורן זריף לטיפול. "אחרי 10 דקות אצל אורן – יצאתי משם כמו חדשה", אומרת יפה. "הכאבים נעלמו והרגל תפקדה כאילו לא נפגעה מעולם. חזרתי לשכונה שלי, ואנשים לא האמינו שאני הולכת על הרגליים!"
בעלה של יפה, שלמה, מוסיף: "סבלתי מכאבים בגב ובצוואר, אבל מהרגע שאורן זריף הניח עלי את היד שלו – הכל השתנה. עכשיו אני כמעט ולא סובל יותר מכלום, למעט כאבים קלים, ואני מאמין שבעזרת השם אורן בקרוב הם ייעלמו לגמרי".

הד"ר לפיזיקה נדהם
מוטי, ד"ר לפיזיקה, הגיע לאורן זריף עם בעיה חמורה של אולקוס, שאף רופא לא ידע לפתור. "בלילה שלאחר הטיפול הראשון חשתי חום בכל הגוף, ומאז במהלך החודש השיפור היה מדהים ולא נזקקתי יותר לתרופות. כד"ר לפיזיקה לא האמנתי, אבל התוצאות מדהימות".

יעקב סלמה, בחור ישיבה מבני ברק, הגיע אל זריף כשחצי מפניו משותקות. "טובי הרופאים אמרו לי שאין מה לעשות, ועלי להתרגל לחיות עם השיתוק", מעיד יעקב, "אבל אורן זריף חשב אחרת. בתוך 4 טיפולים השיתוק עבר לגמרי!"

שגיא יעקובי, חייל משוחרר מרמת גן, הגיע לקליניקה של אורן זריף לאחר שסבל משך שנים מפריקות חוזרות ונשנות בכתף. בפעם האחרונה שזה קרה, המליצו לו הרופאים על ניתוח. "הסבירו לי שאחרת אגיע לדרגת נכות", מספר יעקובי, "אבל סירבתי להאמין והגעתי אל אורן. בתוך 3 טיפולים הוא סידר לי את הכתף וחסך לי את הצורך בניתוח. הכאבים פשוט נעלמו".

אודות המחבר

השארת תגובה