כך מעיד אבי, שוטר לשעבר שלקה בשיתוק בחצי מגופו בעקבות תאונת דרכים, וחזר לתפקד לאחר טיפולים בכוחות התת מודע, ויש רבים שמסכימים איתו

סובלים משיתוק? אל תתייאשו! כך למד אבי, שוטר לשעבר ש"חרש" את הארץ על אופנוע, אך לקה בשיתוק חלקי בחצי גוף בעקבות תאונת דרכים. ידו השמאלית ורגלו השמאלית של אבי לא תפקדו. עד שהגיע לטיפול אצל אורן זריף בכוחות התת מודע.

"הרופאים, מסכנים, לא ידעו איך לעזור ונתנו לי רק כדורים ועוד כדורים", מספר אבי. "לפני שבעה חודשים פתחתי עיתון ואני רואה מודעה על אשה שהגיעה מפאריס עם שיתוק ביד, ואורן זריף הצליח לרפא אותה. אמרתי לעצמי שאני חייב להגיע אליו. ובאמת, כבר בביקור הראשון הרגשתי שלראשונה מאז הפגיעה – מישהו עוזר לי".

כבר אחרי טיפול אחד חש אבי שהיד והרגל משתחררות אט אט. מטיפול לטיפול הרגיש שהוא מסוגל לבצע יותר ויותר דברים.
"היתה לי יד לא פונקציונלית, והיום בזכות אורן היד זזה ומתפקדת. המסקנה שלי היא שאסור להיכנע. עם הטיפול המתאים של הבחור המקסים הזה, הכל אפשרי. צריך להאמין, צריך רוח לחימה וצריך מטפל טוב – ומסתבר שאורן זריף שווה אלף רופאים", מסכם אבי.

"בזכות אורן אוכל בקרוב לקום מכיסא הגלגלים"
ויש רבים שמסכימים עם אבי. אחת מהם היא מ', צעירה כבת 20, אשר מצטערת על היום בו עלתה על הטרקטורון. ההחלטה עלתה לה ביוקר רב. הטרקטורון התהפך ומ' נפצעה קשה. עמוד השדרה ספג זעזועים וחוט השדרה נמחץ.

מ' נותרה משותקת מהחזה ומטה, פגיעה של T5. בגילה הצעיר, היא מרותקת לכסא גלגלים. אמה תומכת בה וניצבת כל העת לצדה. במקביל לטיפולים הרפואיים, החליטו השתיים להתייצב במרפאתו של אורן זריף. מאז, לדברי מ', היא מרגישה שיפור ניכר.

"אם לא אורן, הייתי מאבדת תקווה מזמן", אומרת מ'. "היום לא הייתי מחליפה את אורן בשום דבר. מאז שאני אצלו, משבוע לשבוע אני חשה שינויים לטובה". אמה מהנהנת בהסכמה: "כל שבוע היא חוזרת מכאן הביתה רגועה ובמצב רוח טוב".
"בעזרת השם, אני מאמינה שבקרוב אורן יצליח להקים אותי מכסא הגלגלים, ואני אחזור הביתה על הרגליים", מסכמת מ'.

"אורן עשה אותי אדם חדש"
סיפור נוסף של הצלחה לכוחות התת מודע, למרות כשלון הרופאים, מביא מ.א, תושב מרכז הארץ.
"במקום שאף רופא לא הצליח – אורן זריף הציל אותי ועשה אותי אדם חדש", מעיד מ.א. "הגעתי אל אורן עם בעיות קשות בצוואר, שלוש חוליות היו 'דפוקות'", הוא מספר, "וזה אחרי שביקרתי אצל טובי הכירופרקטים והאורתופדים. שום דבר לא עזר והכאבים רק הלכו והתגברו. והנה, אורן הצליח לאבחן מיד את הבעיה וכבר לאחר שני טיפולים הכאבים חלפו. במקרה שלי העזרה שלו היתה פשוט מדהימה!".

אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום בקליניקות ברחבי הארץ. זריף, שאינו בעל תואר רפואי, מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ומנצל את כוחות תת המודע של החולה על מנת לעורר בו יכולת לריפוי עצמי.

אודות המחבר

השארת תגובה