"אורן זריף ריפא לי את היד וחסך ממני ניתוח"

אביבה א. סבלה מכאבים בידה שהיתה נרדמת לעיתים קרובות וגורמת לה כאבים * הרופאים קבעו שעליה לעבור ניתוח * לאחר טיפולים אצל אורן זריף דרך תת המודע – הבעיה נפתרה לחלוטין!

אביבה א. ובעלה חובב, לא מפסיקים להודות לאורן זריף וממליצים לכל מי שהם מכירים עליו. זריף, המטפל דרך התת מודע בבעיות פיזיולוגיות ונפשיות, חסך מאביבה את הצורך לעבור ניתוח בידה השמאלית.
אביבה סבלה מהירדמויות חוזרות ונשנות של ידה, מכף היד ועד המרפק. הדבר גרם לה גם לכאבים עזים. כמעט מדי לילה היתה מתעוררת ומנערת את ידה דקות ארוכות, וכך גם בשעות היום. הרופא בדק את אביבה וקבע כי עליה לעבור ניתוח ביד לפתיחת הווריד.
מספרת אביבה: "לא רציתי להגיע לניתוח, ולכן כששמעתי על אורן זריף החלטתי מיד לנסות. ואכן, הלא יאומן קרה ובתוך כמה טיפולים אורן פתר לי את הבעיה לחלוטין. בכך הוא חסך לי את הצורך בניתוח. עכשיו היד שלי חופשיה ומשוחררת ואני לא סובלת יותר מכאבים".
הבעל חובב, מצטרף לדבריה של אביבה ואומר: "אנחנו מודים מקרב לב לאורן זריף על הטיפול. כדאי מאוד לכל אחד שסובל להגיע אליו ולנסות. אין מה להפסיד, יש רק להרוויח, כמו במקרה שלנו".

"היד חזרה לתפקוד"
סיפורה של אביבה מזכיר את הנס שארע לסטלה מ., תושבת אשדוד, אשר הרופאים כבר בישרו לה כי ידה השמאלית תישאר משותקת לצמיתות. אך אצל אורן זריף ארע הפלא.
סטלה נאלצה לעבור שני ניתוחים בפרק ידה השמאלית, אשר חדלה מלתפקד. גם לאחר הניתוחים, נואשו הרופאים בבית החולים ואמרו לה כי תהיה מוגבלת לכל החיים והיד תישאר משותקת.
סטלה כבר השלימה עם נכותה, אולם שמעה למזלה על אורן זריף. היא קבעה תור לטיפול – ונדהמה כאשר כבר לאחר הטיפול השני בלבד היד החלה לנוע!
מטיפול לטיפול חשה מיכאלי את השיפור, עד שבטיפול השישי כבר שבה היד לתפקד כרגיל.
"היום אני משתמשת ביד שמאל כאילו כלום, כאילו לא הייתי מוגבלת מעולם", מספרת מיכאלי. "אין לי מילים להודות לאורן זריף על שעזר לי בכוחותיו".

התגבר על השיתוק
עוד סיפור מדהים הוא סיפורו של ח. יחיא, תושב אשקלון שהיה משותק בחצי גופו הימני – והחלים בזכות טיפוליו של אורן זריף.
יחיא כבר לא האמין שיוכל לחזור לעצמו, לאחר שעבר אירוע מוחי קשה. הרופאים לא היו אופטימיים. "הגעתי לאורן לאחר אירוע מוחי שבעקבותיו הייתי משותק בצדי הימני", מספר יחיא, "ולמרות שהגעתי לפי המלצות, כולל המלצות של רבנים – לא האמנתי שיוכל לעזור לי.
"והנה, היום, לאחר סדרת טיפולים – אני מרגיש כמעט כמו שהייתי לפני המחלה! אני מתפקד כמעט כמו שתפקדתי לפני האירוע: הולך ללא מקל ומשתמש בידי הימנית ללא כל בעיה! שאלוהים יברך את אורן זריף, על שהחזיר אותי לחיים חדשים.

אודות המחבר

השארת תגובה