שלמה ל' סבל מבטן רגיזה, ואורן זריף העלים את הבעיה * כעבור שנתיים שלמה חזר אליו עם בעיית גיד קרוע, ואורן קיצר לו את תהליך ההחלמה

שלמה ל' סבל מבטן רגיזה, ואורן זריף העלים את הבעיה * כעבור שנתיים שלמה חזר אליו עם בעיית גיד קרוע, ואורן קיצר לו את תהליך ההחלמה

שלמה ל' מכיר את אורן זריף כבר הכרות ארוכה. לפני למעלה משנתיים הגיע אליו לראשונה, כשהוא סובל מבעיית בטן רגיזה. "אורן טיפל בי, ובתוך מספר שבועות העלים לי את הבעיה לחלוטין", מספר שלמה, "עברו מאז יותר משנתיים, והבעיה לא חזרה אלי יותר!".
לפני מספר חודשים, קרע שלמה את הגיד בכתף. "עשיתי תנועה חדה", הוא מספר, "והגיד נקרע. הגעתי אל אורן והוא עזר לי לשמור על יד גמישה וטובה למרות הקרע. האורתופד לא הבין איך אני מסוגל לעבוד עם גיד קרוע. הייתי עושה הכל…
"בהמשך, עברתי ניתוח כדי לאחות את הגיד", ממשיך שלמה, "ואחרי הניתוח חזרתי אל אורן. כעת הוא מקצר לי את תהליך ההחלמה מהניתוח, לכדי רבע מהזמן! אני מאוד מרוצה מהטיפול ומודה לאורן".

"אין לי הסבר"
"אין לי מילים, זה ממש לא יאומן. אין לי הסבר לזה!", כך תיאר ישראל א. את הנס הרפואי שארע לו לאחר טיפולים של אורן זריף בשיטת תת המודע.
ישראל: "סבלתי מבעיית כתף רצינית, קרע בגיד, והייתי אמור ללכת לניתוח. הלכתי לכל הרופאים האפשריים, עשיתי הרבה מאוד בדיקות וצילומים, וממש לא היה שום סיכוי שאמנע מניתוח…"
ישראל שמע על אורן זריף וקבע תור. מטיפול לטיפול הרגיש שיפור בכאבים. אחרי 4 טיפולים התראיין וסיפר: "היום, ברוך השם, אני מרגיש מצוין. הכאבים חלפו ואני כבר לא זקוק לניתוח… תודה רבה לאורן זריף, הוא פשוט קוסם!".

"לא צריך ניתוח"
יוסף ג', תושב מרכז הארץ, סבל מבעיה בכתפו הימנית שגרמה לו כאבים עזים. ידו של יוסף היתה מוגבלת בתנועה. יוסף הלך לרופא אורתופד, שקבע כי אין מנוס מניתוח בכתף.
ליוסף כבר נקבע מועד לניתוח, אולם רגע לפני, החליט לנסות שיטה נוספת. הוא ראה בעיתון מודעה של אורן זריף, המטפל בתת מודע, והתקשר לקבוע תור. גם הוא לא האמין שזה יצליח למנוע ממנו את הניתוח, אבל הופתע…
יוסף: "הגעתי אל אורן והוא אמר לי שבמספר טיפולים יצליח לפתור לי את הבעיה. ואכן, לאחר מספר פגישות עם אורן, מצב הכתף השתפר לאין ערוך. אין לי יותר כאבים, ובזכות אורן זכיתי לא לעבור את הניתוח. אני מודה לו מקרב לב!"

אודות המחבר

השארת תגובה