"אורן זריף הציל אותי מניתוח מסובך בידי!"

שמעון ה. סבל מדלקת קשה ביד, והרופאים אמרו שרק ניתוח יפתור את הבעיה. אבל אורן זריף העלים לו את הכאבים

שמעון ה': "סבלתי מנפיחות בכף יד ימין כתוצאה מדלקת קשה, והיו לי כאבים כל הזמן. הלכתי לרופאים, שאמרו לי שאין מה לעשות, רק לעבור ניתוח.
"מכיוון שאני סולד מניתוחים, חיפשתי מוצא אחר. ראיתי בעיתון מודעה של אורן זריף, והחלטתי לנסות. ואכן, ברוך השם זה הסתבר כהצלחה גדולה מאוד… הדלקת נעלמה והכאבים חלפו!
"אני ממליץ על אורן זריף בחום. כל מי שחושב שזה לא אקטואלי בשבילו – אני אומר לו שאפשר, כדאי ושווה לנסות. לי זה עזר!"

"הנפיחות נעלמה"
"איזה מזל שראיתי את המודעה בעיתון ופניתי אל אורן זריף. אחרת הייתי עכשיו אחרי ניתוח ביד, ומי יודע איך הייתי יוצאת מזה"… כך אומרת אריקה ו., תושבת צפון הארץ, אשר סבלה מנפיחות חמורה ביד ימין שמנעה ממנה לתפקד.
"כל האצבעות בכף היד התנפחו לי", מספרת אריקה, גמלאית טריה ומהנדסת לשעבר, "ולא יכולתי לעבוד איתה. הייתי אמורה לעבור ניתוח, אבל למזלי הגעתי אל אורן, כי קראתי שהוא עזר למישהו עם בעיה דומה, והוא הציל גם אותי…
"בזכות הטיפולים של אורן הנפיחות ירדה והיד חזרה לתפקד ממש טוב", מסכמת אריקה, "אני מודה לאורן זריף מכל הלב ומאחלת לו שימשיך לעזור לאנשים!"

"קשה להאמין"
ניסים א., יהלומן במשך 45 שנים וכעת פנסיונר, היה אמור לעבור ניתוח בידו, אך הניתוח בוטל בעקבות טיפולים של אורן זריף בתת המודע.
"סבלתי במשך כארבעה חודשים מכאבים עזים בזרוע", מספר ניסים, "הייתי בבדיקות והרופאים קבעו שעלי לעבור ניתוח ביד. כבר קבעתי תור לניתוח, אבל החלטתי לנסות את שיטת הטיפול של אורן זריף.
"לתדהמתי, הטיפול של אורן הצליח… הכאבים, שהתפשטו לאורך 20 ס"מ בזרוע, הצטמקו לנקודה מסוימת קטנה, ובעוצמה הרבה הרבה יותר נמוכה… קשה להאמין, אבל ביטלתי את התור לניתוח!
"לא רק זאת, ביקשתי מאורן שיסייע לי בבעיה נוספת שהטרידה אותי, והיא הנחירות. ואכן, גם בעיה זו הולכת ונעלמת, כך שאני יכול לומר שאורן עזר לי בצורה בלתי רגילה בשני הדברים… לא נותר לי אלא להודות לו ולהמליץ לכולם".

אודות המחבר

השארת תגובה