להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
חדשות
דף הבית / אקטואליה / אורן זריף – תופעת טבע מדהימה ונדירה בעולמנו

אורן זריף – תופעת טבע מדהימה ונדירה בעולמנו

הרופאים מתפעלים, הביולוגים נדהמים, המטופלים מחייכים והעיתונאים מסקרים, אורן זריף, לא תחליף לרופא, אבל מצליח במקרים רבים לעזור גם כשהרפואה הקונבנציונלית לא יכולה, אז מה סוד ההצלחה?

אין אדם היום שלא מכיר את סיפור ההצלחה שקוראים לו אורן זריף. עשרות אלפי מטופלים שהיו בקליניקות של זריף בשנים האחרונות יכולים להעיד כי במקרים רבים בהם הרפואה הקונבנציונלית לא יכולה לעזור – אורן זריף הצליח.

קחו לדוגמא בעיה כמו פריצת דיסק, "מגיפה" ממש שמופיעה לצערנו אצל רבים מאיתנו. בעיה שהרפואה הקונבנציונלית מתקשה להתמודד עימה, ונאלצת להציע ניתוח כפתרון. אורן זריף הוכיח כי בשיטת הטיפול שלו, ניתן להתגבר על פריצת דיסק גם ללא ניתוח. עשרות סיפורים מרגשים של מטופלים שסבלו מפריצת דיסק מופיעים על קירות הקליניקות שלו, כמו גם עדויות וידאו באתר האינטרנט www.orenzarif.co.il.

גם מחלות ובעיות כמו סתימת עורקים, חוסר תפקוד של היד, בעיות בכתפיים, בברכיים וכן הלאה – אשר ברחבי העולם נאלצים הסובלים לעבור ניתוח – בישראל חסכו מאות אנשים ניתוחים בזכות טיפולים בשיטת תת המודע.

בקליניקות של אורן זריף ברחבי הארץ, ניתן לפגוש חולים אחרי אירוע מוחי שמגיעים להשתקם, חולים בבעיות כרוניות כמו כאבי ראש בלתי פוסקים, סחרחורות, כאבים בכל הגוף וחוסר יכולת לישון בלילה…
גם מחלות כמו סרטן, טרשת נפוצה, בעיות לחץ דם, מחלות עור… ובעצם כמעט כל בעיה שניתן להעלות על הדעת – ניתן לטפל באמצעות שיטתו של זריף.

"אין לי הסבר"
אחוזי ההצלחה של אורן זריף גבוהים מאוד, וכמו כל מטפל גם הוא מודע למגבלות יכולותיו, ולא מתבייש להגיד למטופל כאשר אין בכוחותיו לעזור לו. אבל אלפי סיפורי ההצלחה המוכחים מעידים כי בהחלט שווה גם שווה לנסות!

גם רופאים ופרופסורים רבים בין מטופליו של אורן זריף, וגם הם מתפעלים ונדהמים מהצלחותיו לסייע לחולים שניסו את הרפואה הקונבנציונלית והגיעו אחרי שזו לא יכלה לעזור.
אחד ממטופליו של זריף, לדוגמא, הוא פרופסור אליאב, פיזיקאי מאוניברסיטת ת"א. "אני עדיין המום. המדע הקלאסי בו אני עוסק, אינו יכול להסביר את זה, אמר אליאב, לאחר שזריף טיפל בבנו הקטן.
פרופ' אליאב: "היינו קודם לכן אצל כמה רופאים אורתופדים, אבל אף אחד לא ידע מה המקור לכאבים. לא קיבלנו שום הסברים מהרופאים, וכבר התייאשנו… מה שאורן עשה זה פשוט פלא! הילד בתוך כמה דקות פשוט נעשה בריא. כפיזיקאי אני לא יכול להסביר את זה… אני המום".

יעניין אתכם

הצייר אלי גלעד: "כאבי התופת בגב חלפו"

"אף אורתופד לא עזר לי", מספר גלעד, "אבל מהרגע הראשון שאורן נגע בי – הרגשתי שינוי טוטאלי. בזכותו חזרתי לתפקד כרגיל"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *